Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Kinek mi a tapasztalata a...

Kinek mi a tapasztalata a tanárokról az ismerkedés terén?

Figyelt kérdés

30+ os vagyok. Én azt hittem, hogy egy pedagógusnő tök kedves, aranyos, művelt, komoly, erkölcsös és szerény. 2-vel volt kapcsolatom, egyel csak ismerkedés a kapcsolati státuszig nem jutottunk.

De pont az ellenkezőjét tapasztalom. Fele olyan művelt sem volt a 3 közül egyik sem, mint amilyennek mutatni akarták magukat. Mindhárom, egy iszonyat felszínes volt (nem titkoltan egyből azt nézték, lakás, kocsi, lóvé) és ami a legtöbb, mindegyik egy erkölcsi nulla volt, akiken már előttem egy csomó pasi végigment. Ez a 3 csaj, a ketedrán, meg teljesen más képet mutatnak magukról. A magánéletben, meg egy nagy nullák. Nem általánosítok. Kinek mi a tapasztalata ezen a téren?

Nem borzasztó, hogy ilyen erkölcsi pöcegödőr, mint a legutóbbi barátnőm akarja erkölcsre nevelni a diákokat, mint osztályfőnök? Akinek a titkos vágya, hogy 3 férfi dugja meg egyszerre?

Mégegyszer kihangsúlyozom, nem az összes pedagógusról gondolom ezt. Kinek mi a tapasztalata a pedagógusokról a magánéletben?



2021. aug. 21. 16:33
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Most nem akarom csak egy szakmára kivetíteni a dolgot, DE... Volt dolgom, pénztárosnővel, takarítónővel, ápolónővel, banki ügyintézőnővel, mérnöknővel, biztonsági őr nővel. De sehol nem tapasztaltam ezt a fajta erkölcsi fertőt, mint ennél a 3 pedagógusnál. Meg ezt a fajta nyílt anyagiasságot. Jó persze biztos más nők is nézik az anyagi státuszt egy férfinál, de nem ennyire nyíltan és kimondva, mint ez a 3 pedagógus.
2021. aug. 21. 19:17
 12/24 anonim válasza:

Pedagógus vagyok és a hasonló a hasonlót vonzza elvet vallom. Ha neked ilyen tapasztalataid vannak a kollégáimmal, akkor magadban is nézelődj...

Igen, vannak ilyen pedagógusok is, én is hallottam már ismerőstől (szerencsére személyesen nem ismerem), ugyanakkor a kolléganőim túlnyomó többsége stabil párkapcsolatban él, saját gyermekeit neveli vagy épp gyermekvállalásra készül. Igen, vagyunk néhányan szinglik, elváltak is, vannak köztünk, akik ismerkednek is... én a magam részéről kizárólag monogám kapcsolatban tudok gondolkodni és a felszínesség rendkívül távol áll tőlem. Szóval az általad tapasztalt "minta" mégiscsak a saját "értékeiddel" állhat szoros konstellációban... ;)

2021. aug. 21. 23:24
 13/24 anonim válasza:

Én csak fogom a fejem eggyes tanároknál. Ahol én tanulok("elit iskola"), most már utolsó év, ott a férfi tanárok fele alkoholbeteg, és nem is burkolja, hogy az lenne, a női tanárok nagy része meg buta mint a segg. Úgy írok 4-5 dogákat magyarból, hogy egy sor jegyzetet nem írok és 5. Évben(mert 6 osztályos gimi) úgy dönt a tanár, hogy büntet mert füzetet se veszek magyarra, de azzal tojik aki megállás nélkül jegyzetel órán és semmit nem ért, mert pörgetik az anyagot mint állat, mert "le vagyunk maradva az anyaggal". Amíg volt kémiánk addig ott a tanárnő mindig mondta hogy "kérdezzetek". Feltettem egy kérdést, tanár egy "nem értem, hogy nem lehet ezt érteni"-vel lezárta. Osztályfőnököm az osztály szemébe mondta, hogy már undorodik tőlünk. Egyfolytába nekünk hisztizik, hogy jön haza a fia, és hogy főzni kell, mosni kell, javítani kell. Emellett sok tanár úgy dönt visszaél hatalmával. Amikor ő késik(sokszor volt) semmi, ha mi késünk röpdoga???? Fizikából év első dogája a két aktív versenyzőn kívül mindenkinek karó lett és persze mi vagyunk a hibásak csak is. Miután kikaptuk, hogy karó, négy diák "javító" felelés persze 3 haveromat már lefeleltette 3.-nál már gondoltam én következem, úgy is lett. Végül megúsztam egy hármassal.



Én gimi későibb éveiben nagyott csalódtam a tanárokban. Általános iskolában volt a legjobb tanár/osztályfőnőköm. Egy életvidám, mosolygó fickó, elképesztő favicekkel, találós kérdésekkel. Amikor meg szaktanári, vagy egyéb feljegyzést kellet írni mindig széles vigyorral mondja, "mosolyogva bevésem."

2021. aug. 23. 15:10
 14/24 A kérdező kommentje:

#13


Részletes leírás, de a kérdésem nem a tanárok munkájára vonatkozott, hanem hogy milyenek az ismerkedésben, magánéletben, párkapcsolatban.

2021. aug. 23. 15:38
 15/24 anonim válasza:
Esetleg át tudnád küldeni ezeknek a tanarnoknek az elérhetőségét? Koszi
2021. aug. 23. 15:41
 16/24 anonim válasza:

"Nem borzasztó, hogy ilyen erkölcsi pöcegödőr, mint a legutóbbi barátnőm akarja erkölcsre nevelni a diákokat, mint osztályfőnök?"


Ha tetszik, ha nem, nettó 145 ezerért más nem megy erre a pályára. Majd ha lesz versenyképes tanári fizetés, akkor lehet válogatni a tanárok között, addig meg örülni kéne, hogy van még ember, aki éhbérért neveli a sok szemtelen kölyköt.

2021. aug. 24. 12:31
 17/24 anonim válasza:

"Volt dolgom, pénztárosnővel, takarítónővel, ápolónővel, banki ügyintézőnővel, mérnöknővel, biztonsági őr nővel."



Magyarul fűvel-fával összefekszel, és még másokat kérsz számon ugyanezért? 😂😂😂

2021. aug. 24. 12:32
 18/24 A kérdező kommentje:

#16


Milyen 145 ezerről beszélsz? Az exem ped2 minősítésben, osztályfőnökként általános iskolában 300 felett volt a nettója.

2021. aug. 24. 16:11
 19/24 anonim válasza:
18: Ja, hogy idősebbekkel kavarsz? Ekkora fizut kb. nyugdíj előtt lehet elérni. Pótlékkal is. 😉
2021. aug. 24. 16:51
 20/24 anonim válasza:

"Milyen 145 ezerről beszélsz?"


Ennyivel kezd egy tanár 6 év egyetem után. És ez csak nagyon lassan emelkedik. Nyilvános a tanári bértábla, ha nem hiszed el. Márpedig ennyiért épeszű ember nem megy el dolgozni mesterdiplomával.

2021. aug. 24. 18:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!