Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Vannak itt hippi mentalitású/é...

Vannak itt hippi mentalitású/életstílusú lányok?

Figyelt kérdés

Beszélgetnék/ismerkednék velük.

25/F



2021. júl. 6. 11:26
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Én amúgy nem vagyok hippi, de azért írtam ki a kérdést, mert érdeklődök a hippi életstílus iránt, valószínű nem is mindenkinek ugyanazt jelenti. Nekem a fő gondolat amit tetszik benne, a szokványos társadalmi normákkal való szakítás, nem íratlan szabályokat követni. Ehhez a szabad élethez hozzátartozhatnak azok a külsőleges dolgok is, amit az előttem szólók leírtak, az is tetszik benne, de igazán az egész feeling érdekel. Boldogan megélni az átlagtól eltérően, nem anyagi javakat hajtani és azokkal villogni, illetve nem másoknak megfelelni, az ő megítélésük szerint élni. Szerintem a külsőségek ezeknek a belső érzéseknek jó jelképei.
2021. júl. 7. 12:01
 12/14 anonim válasza:
Én úgy sejtem, ma a goások között kell keresni a hippi mentalitást.s Az Ozora fesztivál is őket idézi. Változnak az idők.
2021. júl. 7. 12:41
 13/14 anonim válasza:
szerinten még az eltés lányok közt is van egy rakás, aki hippinek vallja magát
2021. júl. 7. 22:25
 14/14 anonim válasza:
Vannak
2021. júl. 8. 16:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!