Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » A való életben is vannak...

A való életben is vannak olyan lányok akiknek náluk idősebb pasik jönnek be, vagy csak a filmekben?

Figyelt kérdés
38 vagyok. Lányok írjatok!

2021. jún. 1. 00:24
1 2
 11/17 anonim válasza:

Eddig csak ilyen nőkkel találkoztam. Engem pl több száz nő utasított vissza, csak mert fiatal vagyok (24), és sok ilyen nő inkább összejött náluk 15-20 évvel idősebbel.

Szóval férfiként fiatalnak lenni sokkal hátrányosabb, mint idősnek.

2021. jún. 15. 17:34
 12/17 anonim válasza:
11-es a beteg elméjűeket írja,meg a q*vákat
2021. jún. 15. 17:38
 13/17 anonim válasza:

#11


Akárhogy is nézzük a nők 99%-a inkább olyan férfival van, aki idősebb mintsem fiatalabb. A személyiség nem számít. Velem is egy csomószor megesett, hogy személyiségileg teljesen jól kijöttek tőlem 5-10 évvel idősebb nőkkel, de a végén elutasítottak, mert zavarta őket, hogy fiatalabb vagyok. Volt olyan nő, aki CSAK a korom miatt utasított vissza, és inkább választott helyettem egy pszichopata bűnöző stricit (egészen addig, amíg le nem ültették). Szóval teljesen mindegy a személyiségem a nőknek, mert végül úgyis elutasított mind, mert fiatal vagyok és inkább idősebbet választottak.

2021. jún. 15. 17:47
 14/17 anonim válasza:
Igen, és általában abban a reményben ismerkednek idősebb férfival, mert érettebnek gondolják őket. Az esetek többségében viszont kihasználják csak őket.
2021. jún. 16. 09:26
 15/17 anonim válasza:

#14


Magyarországon nem az a fő ok, hogy érettebbnek gondolják őket. Itt ennek csak egy oka van: 💵💵💵💰💰

2021. jún. 16. 15:49
 16/17 anonim válasza:
Van....
2022. febr. 2. 20:21
 17/17 anonim válasza:
Igaz hogy nem mostani kérdés, de vannak. Én is közéjük tartozom.
2023. okt. 12. 08:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!