Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szerintetek ebből le jön...

Szerintetek ebből le jön neki, hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szóval tetszik nekem valaki és mindig viszek neki a a munkahelyére csokit (kB.minden harmad nap). Amit ki tesz messenger napjában arra mindig reagálok neki, írom, hogy nagyon szép. Szerintetek ebből sejtheti, hogy nem átlagos számomra? Köszönöm szépen az őszinte válaszokat! Legyen szép napotok! :)
2021. máj. 5. 14:45
 1/3 anonim válasza:

Hát őszintén, számomra rettentő fura, hogy a csokira, amit te adsz neki azt írod, hogy "nagyon szép" 😅😅😅

Hívd el valahova, pl kávézni, teázni vagy fagyizni. Mert, ha mindig csak csokit adsz neki és nem lép egyikőtök sem, akkor ebből nem lesz semmi.

2021. máj. 5. 15:09
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi egyes! Nem a csokira, hanem rá értem, messengeren írom neki, hogy szép, ha ki tesz egy képet
2021. máj. 5. 15:25
 3/3 anonim válasza:
[link] ez egy kicsit erre hajaz
2021. máj. 5. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!