Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok hasonló zenei ízléssel?

Lányok hasonló zenei ízléssel?

Figyelt kérdés

Van egy elméletem, hogy akik azonos műfajú zenéket hallgatnak, azok egymással is elvannak. Most nagy vonalakban leírom, én miket hallgatok, de amúgy viszonylag sokféle zenét.


Rock/Indie-ből The Doors, MGMT, Gorillaz, King Gizzard, Talking Heads, Fidlar, White Stripes, Foxygen, Slaves, Led Zeppelin.


Elektronikus zenékből leginkább Daft Punk, Clap! Clap!, Polo & Pan, Fatboy Slim, Justice.


Szeretem a jazzt is, popot egyáltalán nem hallgatok. Ennél bővebben azt hiszem most felesleges lenne kifejteni :D Ha valaki magára ismert, ne habozzon, vagy írjátok le, ti miket hallgattok, hátha látja majd egy hasonló érdeklődésű lány.



2021. ápr. 11. 22:27
 1/6 anonim válasza:
Nem vagyok lány csak kíváncsi voltam mit hallgatsz, a King Gizzardért kiemelt pacsi.
2021. ápr. 11. 23:19
 2/6 anonim válasza:

Óh, ebből csak a Zepp-et és a The Doors-t szeretem (vagyis őket hallgatom rendszeresen) :)

Amúgy nálam a Deep Purple a kedvenc, főleg MK3, MK4 (ezt asszem muszáj volt megosztanom, hátha találok még rajongókat)


20/lány

2021. ápr. 11. 23:29
 3/6 anonim válasza:

rap

T.Danny, TwinPix, Thia, Manuel, Burai, Opitz

2021. ápr. 12. 00:27
 4/6 anonim válasza:
Bros os vagyok
2021. ápr. 12. 06:58
 5/6 anonim válasza:
Billie Eilish
2021. ápr. 12. 23:45
 6/6 anonim válasza:
Holnap irok
2021. ápr. 13. 18:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!