Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak itt hasonló zenei...

Vannak itt hasonló zenei ízléssel rendelkező fiatalok?

Figyelt kérdés

A Radiohead az abszolút kedvecem, Jean-Michel Jarre albumait is imádom és az R.E.M.-től meg a Pink Floyd-tól is vannak számok, amiket kedvelek.


A velem egykorú ismerőseim között viszont nincs olyan, akinek hasonló ízlése lenne, és akivel beszélgethetnék mondjuk a Radiohead zseniális dalairól.


17/f


2017. febr. 6. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát nekem egyik sem jön be. Mondjuk 17 sem vagyok. Mindegyiket ismerem és mindegyiktől hallgattam, szóval nekem az alapján nem jön be :)


Mondjuk nem csodálom, hogy a korosztályodban nem találsz, ezeket a zenéket manapság már nem hallgatják a tinik. Bár amit hallgatnak...

2017. febr. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem pont ezeket hallgatom, de hasonlóakat, és az én környezetemből sem hallgat senki ilyet. :)

15/L

2017. febr. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Régóta meg akartam hallgatni a Radiohead-et, csak mindig elfelejtettem, de most megtettem, és azt hiszem, találtam egy új "kedvenc" zenekart. :D
2017. febr. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1: Tudom, pont olyan embert keresek, akit nem érdekel, hogy manapság mit hallgatnak a tinik, mert saját ízlése van.


2: Mik azok a hasonlók?

Ha most kezdted el a Radioheadet megismerni, akkor lesz mit felfedezned a következő napokban. :) Én pár hónapja ismerem őket, de már a kedvenceim, és mégis még mindig vannak új számaik, amiket felfedezek, hogy "ez milyen gyönyörű".

2017. febr. 6. 22:38
 5/6 anonim ***** válasza:

Mindegyiktől ismerek pár számot és azokat szeretem is. De alapvetően nem ilyesmi zenéket hallgatok, inkább rockot.

17/L

2017. febr. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Cage The Elephant, Oasis, Red Hot Chili Peppers, Coldplay, The Beatles, Supertramp, U2, Vampire Weekend, Yes, The Doors, stb.

2. vagyok.

2017. febr. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!