Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ez már tényleg ennyire elfogad...

Ez már tényleg ennyire elfogadott ismerkedésnél?

Figyelt kérdés
Ha ír egy pasi bárhol (akár itt is) hogy beszélgessünk, ismerkedjünk, miért jön a 2. levélben hogy akkor mondjam el ki vagyok,mi vagyok? Ez valahol alapintelligenciához tartozik, hogy pár szót mond magáról, nem? Ja. Nem. Csak nyafogni tudnak a pasik, hogy a nők sosem írnak vissza...:D
2021. márc. 19. 18:33
 1/7 oneswfanboy válasza:
Ha udvariasan normálisan kérdezi meg hogy mesélj magadról egy kicsit az már más azért szerintem. Nekem se írnak vissza itt csajok pont most írtam ki egy kérdést, nem hiszem hogy fognak rá válaszolni. Itt a legtöbb csaj 1-2 levélváltás után eltűnik az az igazság. Nem gondolom, hogy velem lenne a probléma.
2021. márc. 19. 18:45
 2/7 anonim válasza:
Alapból fogyatékos vagyok a beszélgetés fentartásához, hát még ugye hozzá jön hogy a lányok nem szeretnek bármi beszélgetést fenn tartani, max pár szóban válaszolgatni.
2021. márc. 19. 19:02
 3/7 anonim válasza:

2#

Ez nem igaz! Én nagyon sok lányt ismerek meg ismertem akik egesznap írkálnak nekem. Vannak akik évek óta!

Úgy hogy kb nem is csinálok semmit vagyis nem erőltetem meg magam, hogy fent tartsam őket…

2021. márc. 19. 19:51
 4/7 oneswfanboy válasza:
Irigyellek téged Komugi, komolyan.. Mondjuk ez a legjobb, hogy nem kell megerőltetned magad és írnak neked. Szerencsés vagy. Nekem sose volt ilyen szerencsém, mindig meg kellett úgymond dolgoznom... Mondjuk kb én mindig úgy járok csaj ügyben, hogy olyan csajokat fogok akiknek épp barátjuk van vagy lesz és nem akarnak velem többet beszélgetni, pedig szimpi voltam/vagyok nekik de ez van. Most 1 hete kb itt volt olyan csaj aki kiírt egy kérdést Marvel film ügyben én válaszoltam neki (szimpi volt nekem) és gondoltam ráírok, de írta hogy jófej vagyok meg szimpi, de barátja van szóval ne erőltessük ezt a dolgot. Szóval ehhez szerencse is kell nagyon főleg az.
2021. márc. 19. 19:59
 5/7 anonim válasza:

4#

Pedig fele ilyen, hogy barátja van!

Szinte mind ezek közül ribizli is…


Szerintem csak úgy add önmagad és jó lesz!

Bár ne itt és ne neten ismerkedj ez nagyon fontos!

Munkahely/suli a legjobb helyek erre. Ott sokat vagy velük és bármi, de tényleg bármi megtörténhet és történik is.

2021. márc. 19. 20:16
 6/7 anonim válasza:

oneswfanboy


Pont ez a lényeg, amit Komugi írt, hogy élő, valós ismeretség kell, hogy legyen először! Még le sem írta a válaszban, és én már azelőtt gondoltam, hogy ezt megírom neked.

Úgy nem megy a dolog, hogy csak online ismeritek egymást. Én is olyan pasikkal írogatok csak, akit ismerek vagy ismertem élőben is, pl. volt kolléga, csak már nem dolgozik a cégnél.

2022. júl. 16. 19:49
 7/7 anonim válasza:
Én nem vagyok ribizli, évek óta nem is szexeltem senkivel, de ha lenne barátom, attól még ugyanúgy írnék a férfi ismerőseimnek, akiket kedvelek, szeretek, olyan pasi nem kéne, aki nem lenne hajlandó elfogadni, hogy levelezek más pasikkal (csak barátilag)
2022. júl. 16. 19:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!