Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Zárkózott, szolid, magányos...

Zárkózott, szolid, magányos fiúval van aki összejönne?

Figyelt kérdés

Szeretnék ismerkedni, de így nem nagyon tudok. Nem akarok egyedül lenni örökre. Hiányzik hogy szeressek egy lányt.

Értelmes, normális vagyok, de nem járok bulizni, nincsenek barátaim.

Félek hogy engem nem fog így elfogadni senki.


2021. márc. 13. 16:34
1 2 3
 11/24 anonim válasza:

#10 Nem azt mondom, hogy az rendben van, de még mindig inkább ne legyenek barátai, mintsem olyan "barátok" akiknek arra jó vagy, ha nekik van valami kínjuk vagy bármi, de ha meg neked lenne rájuk szükséged, akkor meg hol vannak.

Egyébként értem mire gondolsz, de én nem jelenték ki ilyen gondolatokat, mert oka lehet sok mindennek és különösen ebben a felszínes világban sajnos vagy nem sajnos, de én is meggondolom többször, hogy kivel éri meg úgymond barátkozni.

Ja a másik "kedvencem" és egyáltalán nem heppem, de az önös érdekek. Arról inkább nem mondok semmit.

2021. márc. 13. 18:27
 12/24 anonim válasza:
#11: Ez sajnos így igaz. A legtöbb "barát" csak akkor barát, amikor neki van valami baja. Amúgy meg a barátkozás eleve kétoldalú dolog, pl. te gyerekként is hiába barátkoznál, ha mondjuk kirekesztenek vagy elkerülnek. Felnőttként pedig elég nehéz megtanulni barátkozni, ha nincs benne rutinod, vagy nem tudsz megbízni másokban.
2021. márc. 13. 18:32
 13/24 anonim válasza:
Egy normális embernek akkor is van legalább 1-2 barátja, akikre számíthat. Akár általánosból, középsuliból, egyetemről, munkahelyről, mindegy. Bárki bármit mond.
2021. márc. 13. 18:33
 14/24 anonim válasza:
A barátok hiányának az oka lehet az, hogy zárkózott, nem tudja hogy kell barátkozni, viszont ez sem normális. És ne legyen már ez elfogadott, mert ez a párjának sem jó, meg neki sem. Főleg neki nem.
2021. márc. 13. 18:35
 15/24 anonim válasza:

Nem mondta senki sem, hogy ez az elfogadott, de én ezeket akikkel javarészt beszélgetek inkább ismerősnek nevezném, mintsem barátnak.

Barát elvileg az, akiben megbízhatsz és viszonylag sok dolgot elmondhatsz/mondhatnál neki, de ennyiben ki is merül.

Azonban idővel a "barát" szó is új értelmet nyer! Azért legyünk őszinték. Van itt olyan ezen az oldalon, aki másokban maradéktalanul megtud bízni?

Semmi kérdőre vonás nincs, de én azt mondom 100-ból talán 1 vagy esetleg 2 de az is visítva olyan, hogy talán megbízom benne, de azt is fenntartásokkal kezelem.

Akkor ennyiból az normális, hogy valakinek van vagy 100 "barátja"? De kb. olyan, hogy sokra megy vele, mert annyit ér.

Az éremnek két oldala van és kettőn áll a vásár! Nem akarok végletekben gondolkodni Isten ments, de azért ezen sem ártana morfondírozni!

2021. márc. 13. 18:42
 16/24 anonim válasza:

Arról nem tehetek sajnos, hogy nem tudtok mély, megbízható kapcsolatokat kialakítani. Jöhettek azzal védekezni, hogy nincsenek is igazi barátok, de vannak, csak azt tudni kell kialakítani. Nem repülnek az égből az igaz barátok.

Nekem vannak barátaim, és milyen meglepő, megbízhatok bennük és mindenben számíthatok rájuk. Nem kell úgy gondolni az emberekre, hogy mindenki egy megbízhatatlan szar, mert akkor senkinek nem lennének barátai. A kapcsolat az alakításról szól, és annak az alakításában ti is részt vesztek.

2021. márc. 13. 18:49
 17/24 anonim válasza:

És kimondta azt, hogy minden ember olyan? Nem kéne a szavakat kifordítani! Egy árva szóval nem említettem olyat, hogy mindenki az, de sajnos nagy arányban vannak ilyenek, ez tény.

Asszem ezzel nem mondtam semmi rosszat, nehogy már védjek olyat, aki nem érdemli meg. Ugyanúgy ok nélkül, aki normális velem és soha nem ártott nekem, arról én se fogok pocskondiázni és ócsárolni és egy rossz szót se mondani.

2021. márc. 13. 19:21
 18/24 anonim válasza:

Nekem a két legjobb barátom a kutyám és a macskám.

🐶🐱

2021. márc. 13. 19:29
 19/24 anonim válasza:

#18

Én meg búza vagyok! Összeillünk! :D

2021. márc. 13. 19:31
 20/24 anonim válasza:
De sok idióta van itt! xD mi az hogy “ha nincsenek barátaid nem vagy normális” meg a “lányok el fognak menni megkúratni magukat dominánsabb kannal” Látszik itt az átlagos értelmi szint, amit másokról is feltételeztek...
2021. márc. 14. 10:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!