Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Zárkózott, szolid, magányos...

Zárkózott, szolid, magányos fiúval van aki összejönne?

Figyelt kérdés

Szeretnék ismerkedni, de így nem nagyon tudok. Nem akarok egyedül lenni örökre. Hiányzik hogy szeressek egy lányt.

Értelmes, normális vagyok, de nem járok bulizni, nincsenek barátaim.

Félek hogy engem nem fog így elfogadni senki.


2021. márc. 13. 16:34
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2021. márc. 13. 16:44
 2/24 anonim válasza:
Nem akarok rosszmájú lenni, de szerintem jogos a félelmed. A nők nagy része addig toleráns, amíg nem kell tettekkel bizonyítaniuk. Persze szóban előadják majd páran, hogy nincs veled semmi baj, de aztán amikor a tettek mezejére kellene lépniük, akkor érdekes módon egyiküknek sem fogsz megfelelni, és eltűnnek vagy lepattintanak.
2021. márc. 13. 16:52
 3/24 anonim válasza:

Teljesen igaza van a másodiknak.

Lesznek majd, akik mondják, hogy ők elfogadnak, te így vagy jó, de idővel meg pont emiatt fogtok szakítani, hogy miért nem vagy képes igazi férfi lenni. Nagyon hamar meg fognak téged így unni, főleg, ha lesz a közelben egy magabiztosabb pasi...

2021. márc. 13. 17:03
 4/24 anonim válasza:
Kezdj el élni először, azután gondolkozz csajozáson. Az ilyen kis mimóza fiúk csak arra valók hogy legyen kit ledominálnia a tökösebb gyerekeknek, hogy ezzel bevágódjanak a csajoknál. Maximum kaphatsz valamelyik pamacstól egy-két együttérző megjegyzést mielőtt lelép megkúratni magát a domináns kannal. Ez van tesa, vagy elfogadod ezt a szerepet vagy dolgozol magadon, tiéd a választás lehetősége.
2021. márc. 13. 17:10
 5/24 anonim válasza:
Alapból nem mondhatod magadra hogy normális vagy, mert akinek nincsenek barátai, azzal valami nincs rendben.
2021. márc. 13. 17:13
 6/24 anonim válasza:
#3: Igen, olyankor szokott jönni a "nincs veled semmi baj, de" típusú szöveg, meg érdekes módon ilyenkor mindig találnak valami indokot, ami miatt nem jönnek össze veled, de ami a jópasik esetében egyáltalán nem zavarná őket. Amíg csak szavakkal kell bizonygatni, hogy nekik elég vagy így is, addig minden oké, aztán amikor jönnének a tettek, akkor hirtelen mindegyik kihátrál az ismerkedésből. És jön a szó nélküli lelépés, vagy a ködösítés, de azt egyikük sem fogja bevallani, hogy egyszerűen csak segget csinált a szájából. Belekötnek majd abba, hogy "nem jött a kémia", vagy hogy "görbe az orrod", pedig előtte nagy bőszen hangoztatták, hogy nekik bőven elég egy átlagos, csendes, rendes faszi.
2021. márc. 13. 17:17
 7/24 anonim válasza:

Gyere rendőrnek ! ;)


És kikupálódsz..:)

2021. márc. 13. 17:29
 8/24 anonim válasza:

Hát, szerintem azért ez ennél egy kicsit összetettebb. Nálam ezek miatt a tulajdonságok miatt nem lenne senki úgymond hátrányba, ha amúgy minden más rendben van vele. Legalábbis én ezek miatt nem zárkóznék el attól, hogy megismerjem a fiút...ha nekem megtud nyílni, és jól elbeszélgetünk nem hinném, hogy ez gondot okozna. :)

Egyedül a barátok hiánya lehet "problémásább". Mi az oka annak, hogy nincsenek barátaid?

Nem azt mondom, hogy emiatt elítelek valakit, vagy éppen nem fogadom el így, csak én azt mondom, hogy egy kapcsolatban is kell olyan idő mindkét félnek, amit nem a párjával, hanem pl.a barátaival tölt. Remélem érted mit akarok ezzel mondani. 😅


Ha te így jól érzed magad, akkor lehet, hogy nehezebben, de hidd el fogsz találni olyan lányt aki elfogad így :)

Ha pedig nem érzed jól így magad, és társaságra vágysz akkor ne félj belevágni, keresd a lehetőségeket! :)

2021. márc. 13. 17:56
 9/24 anonim válasza:
Nem nagyon, jobbban szeretem a karizmatikus férfiakat...
2021. márc. 13. 18:14
 10/24 anonim válasza:

Ha valakinek nincsenek barátai, annak megvan az oka. Az nem normális. Egy normális emberben van annyi egészséges önbizalom hogy kapcsolatokat kialakítson, akiben nincs, azt meg a barátnője előbb utóbb meg fogja unni. Ha lesz egyáltalán barátnője.

Egy egészséges önbizalmú barátnő sem szeretne ilyen pasit magának. Talán valami ugyanilyen kétségbeesett lány rád szakad, és akkor aztán megtudod, hogy milyen benne lenni egy olyan kapcsolatban fordítva is.

2021. márc. 13. 18:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!