Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Vannak olyan nők, akiknek...

Vannak olyan nők, akiknek bejön, ha egy férfi nem az anyagi javakat hajszolja, hanem szerényen, de rendezett körülmények között él?

Figyelt kérdés
Van munkám, tanulok, van hobbim, de nem tartom fontosnak, hogy saját házam, nyaralóm legyen, illetve nem annyira fontosak számomra az anyagi javak. Úgy is fogalmazhatnék: nem igéz meg a fogyasztás. Nem aszkéta vagyok, csak nem élek nagy lábon.

2021. febr. 17. 17:29
1 2
 11/11 anonim válasza:
Kérdező, próbálhatod igazolni a hozzáállásodat, de szerintem ez a legtöbb nőnek nem jön be (a kérdésed eredetileg erről szólt). Mellesleg én úgy gondolom, hogy ha nincs meg a mikrostabilitás, makro szinten is kiszolgáltatottabb vagy. Ettől függetlenül biztos van olyan nő is, aki hozzád hasonlóan gondolkodik. Sok sikert, hogy megtaláld!
2021. márc. 14. 11:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!