Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Vannak olyan nők, akiknek...

Vannak olyan nők, akiknek bejön, ha egy férfi nem az anyagi javakat hajszolja, hanem szerényen, de rendezett körülmények között él?

Figyelt kérdés
Van munkám, tanulok, van hobbim, de nem tartom fontosnak, hogy saját házam, nyaralóm legyen, illetve nem annyira fontosak számomra az anyagi javak. Úgy is fogalmazhatnék: nem igéz meg a fogyasztás. Nem aszkéta vagyok, csak nem élek nagy lábon.

2021. febr. 17. 17:29
1 2
 1/11 alletta válasza:
ha nem tartod fontosnak a saját házat/lakást, albérletben, vagy a szüleiddel laksz?
2021. febr. 17. 17:46
 2/11 A kérdező kommentje:
Bérelt lakásban élek.
2021. febr. 17. 18:08
 3/11 anonim válasza:

Alapvetően nem zavar, de nekem aztán ne akarjon az én házamba betelepedni ha nyugdíjas/munkanélküli lesz, és nem lesz pénze a bérleti díjra.

Jobban belegondolva mégis zavar hogy a szándék sincs meg benne arra, hogy saját magát bebiztosítsa, ez elég felelőtlen.

2021. febr. 17. 18:33
 4/11 anonim válasza:

Persze hogy vannak olyan nők, akik szerényebb életszínvonalon is jól elvannak.

A szakmunkás, falusi lányokat keresd, az egyetemet végzett vagy jó képesítéssel és munkával rendelkező nőket kerüld (hisz ők eleve azért tanultak, dolgoztak hogy jobban keressenek).

Illetve amolyan alternatív csoportokban lehet talán még olyanokat találni, akik ki szeretnének vonulni az anyagi világból pl. a környezetvédelem miatt. Én pl. minimalista életvitelt választottam, ezért nekem csak az a fontos, hogy szép lakásban lakjak, szép környezetben, de cuccom meg nagyon kevés van (neked én nem lennék jó, mert én nem kevesebből akarok megélni, hanem az el nem költött pénzből takarékoskodni és üzletet építeni, csak leírtam, hogy ilyen életvitelt is követnek sokan)

2021. febr. 17. 18:41
 5/11 anonim válasza:
Volt. Elvàltam nem emiatt.
2021. febr. 17. 18:43
 6/11 A kérdező kommentje:
Itt nem pénztelenségről, tingli-tangli életről van szó, ahogy arról sem, hogy valaki csórón, "nincstelenként" akar élni, egyszerűen csak nem ez a fontos.. :)
2021. febr. 17. 18:45
 7/11 anonim válasza:

Akkor arra gondolsz, hogy nem munkamániás és nem mindig azon kattog h milyen plusz munkát csináljon meg és esténként nyomja a laptopot, hogy előléptessék?


A nők szeretik, ha valakinek van egy jó munkája, amivel tisztességesen keres, de a munkamániásokat elkerülik.

Eleinte lehet h buli szuper kocsival megállni az étterem előtt meg méregdrága karkötőt kapni Valentin napra, meg sör helyett koktélozgatni, de végül a figyelmes, kedves pasik nyernek, akik törődnek a kedvesükkel.

2021. febr. 17. 18:54
 8/11 A kérdező kommentje:

4-es, én sem feltétlenül kevesebből akarok megélni és úgymond "tanult ember" vagyok - csak nem a munka, a pénz, a szerzés, a "pénzügyi expanzió" a fontos.


7-es, ilyesmire gondolok. hogy mi mennyit ér meg. hiába van (valamennyi) vagyonom, ha nincs "életem".

2021. febr. 17. 19:13
 9/11 anonim válasza:
A legtöbb nőnek fontos a stabilitás, és az, hogy nem akarsz saját lakást/házat, szerintem kevés nőnek jön be. Magyarországon elég kiszolgáltatott helyzetben vagy, ha albérletbe alapítasz családot. Nem azt mondom, hogy elvárás, hogy saját házad/lakásod legyen, mert közösen is lehet rá gyűjteni, de szerintem az elvárás, hogy fontos legyen a számodra.
2021. márc. 12. 17:23
 10/11 A kérdező kommentje:
A stabilitás értelmezhető a mikroközeg és a makroközeg szintjén. A makroközeg szintjén viszont nincs a fennálló világban stabilitás, sőt, a káosz kezd erősödni, az időjárásban is, a társadalmi életben is - ami kiszolgáltatottsághoz és egyéb következményekhez fog vezetni. Ha túlságosan leköti energiánkat a mikroszint, vagy nem látunk túl azon, az súlyos korlátoltságra és szűklátókörűségre vall. Ezt a körülményt is érdemes számításba venni.
2021. márc. 14. 09:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!