Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Más is tapasztalta már ilyet?...

Más is tapasztalta már ilyet? Minél több csajom van EGYSZERRE annál könnyebb új csajt szerezni!

Figyelt kérdés
Kis híján minden nap más csajnál alszom, szinte maguktól lesznek új csajaim. Mikor egyedül voltam sütött belőlem, hogy lúzer vagyok és alig jött össze valami.

2021. febr. 12. 16:31
1 2
 11/14 anonim válasza:
Ha kamu a kerdes ha nem ez egy letezo jelenseg szerintem hormonalis okai vannak illetve aki sokat szexel annak az onbizalma is nagyobb, lazabb szoval siman logikus. Lattam mar erre nem egy esetet.
2021. febr. 12. 23:07
 12/14 anonim válasza:
ha ezen az oldalon logsz, tuti nincs minden nap mas csajod. aki itt van mind luzer :D te is tudod tesókám. te se vagy különb.
2021. febr. 13. 06:29
 13/14 anonim válasza:
amúgy lehet benne valami. Nature instinct. A nők megérzik a másik nő szagát illetve érzik a magasabb önbizalom miatt megemelkedett tesztoszteront.
2021. febr. 13. 09:44
 14/14 anonim válasza:
Hím rib..nc
2021. febr. 13. 13:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!