Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok! Nektek mennyire...

Lányok! Nektek mennyire számítana ez? (Lent)

Figyelt kérdés
Ha egy sracnak olyan pl a haja, vagy a szakálla, ami nem áll neki a legjobban, de ő szereti, és nem válna meg tőle?
2021. febr. 8. 18:58
 1/4 anonim válasza:
Ha szerinte sem áll jól neki, akkor miért ragaszkodik hozza? Kicsit fura. Esetleg rejtegetsz vele valamit? Seb vagy ilyesmi? Amúgy nekem számítana, nem tetszenek sem a hosszú hajú, sem a nagy szakállú fiúk.
2021. febr. 8. 19:08
 2/4 anonim válasza:
Vannak olyan nők akiknek kifejezetten bejön. Nem mindenki ugyanolyan így nem fogsz erre biztos választ kapni.
2021. febr. 8. 19:08
 3/4 anonim válasza:

Ha amúgy jól kijövünk, és bírom a személyiségét, akkor rohadtul nem az számít, hogy milyen a haja:')

Plusz ha ő úgy érzi jól magát, az a kisugárzásán is látszik, szóval lehet jobb is, ha marad annál.

2021. febr. 8. 19:50
 4/4 anonim válasza:
igazából amíg nem kezdesz el kötekedni az én kinézetemmel, addig nekem se nagyon van jogom a tiédet bsztatni....
2021. febr. 8. 21:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!