Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok/nők, mi a véleményetek...

Lányok/nők, mi a véleményetek egy olyan srácról, aki habár jól néz ki és intelligens, mégis nehezen ismerkedik nőkkel?

Figyelt kérdés

A kinézetemmel nincs baj, sőt nagyon sok a pozitív visszajelzés, csakúgy mint a stílusomra és az értelmi szintemre, viszont egyszerűen nem tudok kezdeményezni. Főként gátlások miatt, másrészről kezdeményezéskor pedig nehezen veszem rá magam az azonosulásra a kiszemeltemmel.

Eléggé befelé forduló személyiség vagyok (néha ez nem érződik amúgy), és nehezebb megtenni az első lépést, sőt bizonyos időközönként nagyon is el kell vonulnom a világ elől.


Igazából ezt külső szemlélő elkönyvelheti érdektelenségnek, vagy töketlenségnek is. Lehet hogy így van, mert a nőkkel történő ismerkedéshez határozott fellépés szükséges, én pedig csak ritkán produkálok olyat, inkább az elemző embertípust képviselem.


Hogyan javíthatok ezen, vagy bármi jótanácsot tudnátok adni női szemszögből, úgy hogy azért ne kelljen megtagadni önmagam? Köszi!


2021. jan. 17. 15:43
 1/2 anonim válasza:

Szerintem gyakorolnod kell. Mindig az első lépést megtenni a legnehezebb. Ha máshogy nem megy, kényszerítsd magad az eszeddel, hogy odamenj a lányhoz, beszélgess vele, és tarts ki. Bizony nehezen fog menni, és kell erőfeszítés hozzá, de mivel inteligensnek írtad le magad, azt hiszem, menni fog. Fejben kell eldönteni, és folytatni, akkor is, ha nincs kedved. Az első 1-2 lánynál lesz csak nehéz, utána egyre könnyebb.

A magányos órák... Esetleg napok. Azokra mindenkinek szüksége van. De mindenképp fontos, hogy a lány érezze, fontos a számodra, érdekled. Hogyha úgy érzed, egy kis egyedüllétre van szükséged, mondd meg neki őszintén. Ha intelligens ő is, meg fogja érteni.

Másrészről az érdektelenség elkerülése végett, mindenképp érdeklődj utána rendszeresen, amikor épp nem a magányos óráidat töltöd.

Ha esetleg több napot huzamosan is szükséged van egyedüllétre rendszeresen, azt nem mindenki fogja tolerálni, de keress olyat, aki szintén hasonlóan van vele.

A gátlások... Csak azt tudom mondani, győzd le őket! Menni fog! Voltaképpen, mitől félsz? :)

2021. jan. 17. 19:02
 2/2 anonim válasza:

Hát inkább ilyen legyen, mint egy rámenős szövegláda.

Nem igazán tudok mit tanácsolni, mert én sosem ragaszkodtam ahhoz, hogy a férfi kezdeményezzen. Nem nagyon érdekelnek a "szokások". Ha valaki megtetszik és van alkalom a közelébe férkőzni, akkor én intézkedem, ha látom, hogy tetszenék neki csak nem mer ismerkedni.

2021. jan. 17. 22:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!