Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Valakinek lenne kedve ismerked...

Valakinek lenne kedve ismerkedni egy 16 éves meleg sráccal?

Figyelt kérdés

16-22 éves korik ismerkednék max.

Komárom Esztergom megyében lakok, és úgy a körülvevő megyékben ismerkednék.

174 cm magas vagyok, vékonyabb alkat, kék a szemem, és barna a hajam. (Eredetileg szőkésbarna, most kipróbáltam a sötétbarnát)

Adok a külsőmre, figyelek a higiéniára ezt a másik féltől is elvárnám 😅

Illetve azt még hozzátenném, hogy attól függetlenül, hogy vékony vagyok, nem vahyok lányos. Sokaknál ez egy tévhit 😂

Alapjáratban egy jó lelkű srác vagyok, türelmem is van, nagyon ritkán hoznak ki a sodromból, de előfordul. 😅

Egy grafikus képző szakgimnáziumba járok (ez nem azt jelenti, hogy én anime, manga és kpop rajongó vagyok. Ezek nagyon messze állnak az ízlésemtől)

A családom és a barátaim tudják, hogy meleg vagyok.

Inkább valami komolyat, kapcsolatot keresek, de nem vagyok semmi jónak sem az elrontója 😁

Kérlek, csak akkor írj, ha biztos vagy magadban, hogy szereted a fiúkat (is), ne velem teszteld magad. Illetve állj készen egy kapcsolatra, ha odáig eljutnánk. Sok emberrel találkoztam, akik az emberek véleménye miatt offoltak. Ezt annyira nem csípem.

Képet nagyon szívesen cserélek akár az első pár üzenetben is. Viszont instán, vagy snapchaten elérhetőbb vagyok, ha valakit érdekel, irjon rám, aztán megbeszéljük, hogyan tovább 😁

Ha szimpatikus vagyok ez a kis szöveg alapján, akkor keress meg 😁

Szép estét! Sziasztok! 😄


2020. nov. 13. 20:58
 1/6 anonim válasza:
Kár hogy Komáromban vagy :(
2020. nov. 13. 21:00
 2/6 A kérdező kommentje:
Merről írsz?
2020. nov. 13. 21:01
 3/6 anonim válasza:

Nem az első vafyok,de én somogyi vagyok.

Ez még belefér?

2020. nov. 13. 21:04
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát, ha az utazás nem jelent gondot, persze 😅 Székesfehérvárig még be is vállalnám a leutazást.
2020. nov. 13. 21:08
 5/6 anonim válasza:

Nekem szimpatikus vagy a " kis szöveg alapján" 😁


De mivel teljesen egyértelmű,hogy egy fiút keresel egy kapcsolathoz...nem én vagyok a megfelelő így... lányként 😌

2020. nov. 14. 14:33
 6/6 anonim válasza:
Kár, hogy nem vagy lányos, nekem ladyboy jön be.
2020. nov. 16. 01:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!