Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van egy srác akivel nem...

Van egy srác akivel nem találkoztunk még de úgy volt,hogy 2hét múlva jön kivesz egy szobát egy hotelben es ott leszünk. Viszont jött ez a koronás izé és nem lehet szobát foglalni. Most azt akarja, hogy én menjek el,de anyum nem engedne el biztos. ?

Figyelt kérdés

Az a baj hogy az út 7 óra ezért az se megoldható hogy eljön aztán este vissza,főleg hogy 8után ki se lehet menni. Az az egy megoldás lenne ha én mennék le és ott aludnék nálluk ,de első tali meg család meg minden...nem tudom mit csináljunk. Meg ha én mennék le mit mondjak anyának? Sose találkoztam még vele és csak ugy lemegyek?

Anya van egy srác(elmondom mi a szitu) és hogy szeretnék lemenni hozzá? Hogy mondjam el,mert hisz együtt se vagyunk az más lenne ha együtt lennénk de még talizni se taliztunk

Szerintetek hogy mit mondjak anyának hogy azt mondja menjek nyugodtan?


2020. nov. 12. 09:38
1 2
 1/16 anonim válasza:
Miért nem a srác megy akkor hozzátok?
2020. nov. 12. 09:42
 2/16 A kérdező kommentje:
Mert nagyon kicsi a lakás és a szobám is akkora hogy egy egyszemélyes ágy elfér meg egy íróasztal benne és ennyi
2020. nov. 12. 09:45
 3/16 anonim válasza:

Még nem találkoztatok. Nem tudod, milyen a valós életben.

Kivárod , hogy lehessen ismét megszállni valahol , ő kivesz egy szobát és mehet a testközeli ismerkedés. Jobb esetben 30 nap múlva megtörténhet.

2020. nov. 12. 09:54
 4/16 anonim válasza:

Most találkozni akarsz vele, vagy a szobád méretén problémázni?

Ahol normálisan elfér egy ember, ott 2 is.

2020. nov. 12. 09:57
 5/16 anonim válasza:

7 óra az út? Hol laktok? Te Csengeren, ő meg Szentgotthárdon?:D


Amúgy meg még jó, hogy anyukád nem engedi meg. Egy vadidegen, aki amúgy könnyen lehet, hogy élőben nem is tetszik, nyilván nem fog ott aludni nálatok egyből. Várjátok meg, hogy lehessen újra szobát foglalni. A karácsonyi időszakban már lehet, mielőtt januárban újra bezárnak mindent...

2020. nov. 12. 09:58
 6/16 anonim válasza:
Mond csak el Anyudnak, ha azt akarod, hogy infarktust kapjon!
2020. nov. 12. 10:09
 7/16 anonim válasza:
Legalább beszélgettetek már skype-on? Vagy bármi alkalmazáson ahol webkamerával tudtok cseverészni? Mert azért úgy már mindjárt más a helyzet...
2020. nov. 12. 11:16
 8/16 anonim válasza:
Nem mehetsz hotelbe ha csak nem üzleti ügyben szállsz meg. Ennyire éretlen vagy. Arról már nem is beszélve hogy ott megerőszakol és cső.
2020. nov. 12. 11:47
 9/16 anonim válasza:
8. végig kellene olvasni a kérdést...
2020. nov. 12. 11:49
 10/16 anonim válasza:
8. viszont ha fizet is a találkozóért, úgy már üzleti :D
2020. nov. 12. 13:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!