Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Sokszor volt már, de vannak...

Sokszor volt már, de vannak olyan lányok akik az egyébként csendesebb visszahúzódóbb pasikat tartják belsőre vonzóbbnak?

Figyelt kérdés

Ha van két férfi aki külsőre egyformán bejön akkor kivel ismerkednétek szívesebben? Amelyiknek sok barátja, és lazább "spanja" is van, aki sok embert ismer, jól kommunikál, könnyen barátkozik, szeret minél többet emberek között lenni, kimozdulni stb. Koncertekre, fesztiválokra járni, táncolni. stb Úgymond szeret laza életet élni.

Otthona: Kicsit rendetlen, van pár kacata is, sok mindent kipróbál sokmindenbe belekezd aztán félbehagyja. Elképzelhető hogy van olyan szekrény a lakásában amiben nem tudja hirtelen mik vannak..

Sok barátnője volt már volt köztük akivel csak nagyon rövid ideig tartott a kapcsolata. Egyéjszakás kalandjai is voltak már.

Egy kicsit "jóvanazúgy" fajta ember. Nem egy idealista, nincsenek nem szokott foglalkozni olyasmivel mint pl a szelektív hulladék gyűjtés vagy az hogy amikor csak 2km-re kell menni azt biciklivel vagy autóval tegye e meg mert naná hogy autóval fogja..

Inkább kutyás mint macskás.


A másik srác az a felsoroltak ellentettje. Tehát kicsit olyan magának való, nagyon szeret otthon lenni, akár egyedül is jól érzi magát, de nem azért mert egész nap a számítógép előtt ül, hanem mert feltalálja magát, takarít, főz magának, elmegy edzeni. Bevásárol élelmiszert egy hétre előre egy lista alapján. Elviszi kidobni a szelektívet. Nem szereti sőt rosszul érzi magát a a kicsi rendetlenségben is, szeret mindent a helyére vissza tenni, talán másokhoz képest túlságosan is. Nála biztosan nem fogsz találni szennyes tányért a mosogatóban. Kisebb nagyobb dolgok főzésének is hajlandó nekiállni. Nem próbál ki sok mindent az életben, de amibe belekezd azt befejezi. Felesleges dolgai amit nem használ nincsenek. Otthonában a rend dominál. Nem volt sok barátnője élete során csak max 2 vagy 3 de azok mind hosszabb ideig. Egy éjszakás kalandjai nem voltak soha és nem is vágyik rá. Kedves mindenkivel, de egy társaságban biztosan nem ő lesz az aki a legtöbbet beszél, sőt szeret inkább a háttérben maradni. Nem szeret hangos nyüzsgő helyekre menni, esetleg ha nagyon megerőlteti magát más kedvéért, ő szívesebben menne el moziba vagy élményfürdőbe vagy túrázni egyet az egyik nemzeti parkban 1-max 2 nagyon közeli barátjával esetleg a párjával. zenei ízlését tekintve inkább retro slágereket szeret hallgatni (70-80-as évek)

Inkább macskás, de a kutyákat is szereti.


Tudom ezzel most nagyon stigmatizálok és nem ennyire fekete fehér két ember és nyilván a valóságban is vannak átmenetek, de ha csak ezt a két nagy vonalakban leírt fiktív karaktert nézzük akkor melyik szimpatikusabb számotokra? A szavazáson kívül kérlek indoklást is írjatok!


2020. nov. 1. 21:54
A kérdező szavazást indított:
Az első
A második
15 szavazat
 1/7 anonim válasza:

Inkább a második mert én is hasonló vagyok. Ráadásul az kimondottan zavar ha valaki rendetlen/igényteken, és nagy össze visszaság van nála. Annak sem örülnék ha a kiszenetlemnek egy csomó barátnője/egyéjszakása lenne és fűvel fával összegeküdne, így nehezebb lenne bízni abban, hogy komolyan gondolja a kapcsolatot.

Én sem szeretek nyűsgös helyekre, tömegbe járni, így a másodikkal közös programot is egyszerűbben tudnék szervezni. Igazából a kutyákat és a macskákat is szeretem, és mindkettőt szeretnék, szóval az mindegy. :)

2020. nov. 1. 22:22
 2/7 anonim válasza:
Az itteni valaszokbol nem erdemes semmilyen kovetkeztetest levonni, mivel akik ezen az oldalon vannak, mind visszahuzodo, extrovertalt alak. A hangos, nagyszaju csajok, akik valoszinuleg a hozzajuk hasonlo fiukat kedvelik, nem itt lognak :D
2020. nov. 1. 22:26
 3/7 anonim válasza:

"Visszahúzódó, extroveltált alak"

Tudod kedves 2-es, az extrovertáltat pont a nyitott, "hangosabb" emberekre mondják. Az intirvertáltak visszahúzódóak.

2020. nov. 1. 22:28
 4/7 anonim válasza:
Bocs, azt akartam irni, keso van mar nekem :) tudom melyik-melyik
2020. nov. 1. 22:32
 5/7 anonim válasza:
Ja, de az egy másik dolog, hogy az introvertált lányoknak szinte mindig extrovertált pasi kell, mert ő kitudja őket rángatni...
2020. nov. 1. 22:36
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, indoklás esetleg azoktól akik az elsőt választanák?
2020. nov. 1. 23:07
 7/7 anonim válasza:

Az elsőt. Illetve inkább a kettőt egyben, de ilyen a világon nincs. Sajnos.


Egy ideig-óráig elmegy az otthon ülés, otthon 'elfoglalom magam' dolog.Meglehet nézni egy jó filmet akár otthon is, lehet játszani a számítógépen (mert én például azt is szeretem), lehet együtt akármit csinálni, de utána mennem is kell, és van hogy tömeges helyre,nem akarok elszigetelődni. Aki nem szeret kimozdulni legfeljebb más kedvéért az maximum egy év együtt lét után egyáltalán ki sem rángathatő, vagy épp húzza a száját, nyávog mindenért ha menni kell,panaszkodik.

Nem akarnám, hogy takarítson egy pasi.Főleg nem ahelyett, hogy velem van, dolgozik, megyünk valamerre vagy épp elfoglaljuk magunkat valamivel.Én megcsinálom, de azt sem már-már mánia jelleggel,nem kell mindennek pont ugyan ott lennie, nem kell mindennek csillognia. Kosz ne legyen, de ha valami nincs azonnal össze kapva nem zavar.

Nem szeret sokat beszélni? Az általában az egyáltalán nem lehet vele beszélni kategória, általában harapó fogóval kell kihúzni pár hosszabb mondatot is a másikból. Némán nem fogok kerülgetni senkit. Ha nincs is közös téma vagy xarik mindenre és semmi sem érdekli igazán velem biztos nem lenne együtt hosszú távon.

Kevés nő -> Kevés szex tapasztalat -> rengeteg zökkenővel teli éjszaka.

Nem bánom, ha a páromnak volt előtte akár sok egy éjszakás kalandja ameddig engem komolyan vesz, vagy eleve komolytalan szándékot közöl.Sok tapasztalat szex terén általában gyümölcsöző, ha valakivel le akarsz feküdni nem akarod neki végig mutogatni a kámaszutrát csak azért, hogy legalább kielégíteni tudjon.


És a legfontosabb.. Kutyás vagyok, kutyáim is vannak. Macskás pasi nem nekem való. Pont olyanok amilyennek a másodikat leírtad.Unalmas, érdektelen, papucs. ¬¬

2020. nov. 3. 06:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!