Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Budapesti lányok! A kérdés...

Budapesti lányok! A kérdés főként hozzátok szól, ti vagytok a célközönség. Mit gondoltok erről? lent

Figyelt kérdés
Részletkérdés, hogy hol, milyen online felületen, de rátok ír egy fiú. Elhív randizni. Jellemzően (95-99%) az a válasz, hogy még nem, még beszélgessünk online. Egy népszerű, nem elhagyatott helyre, miért nem lehet kimozdulni? Féltek a beszélgetéstől? Csak a telefon mögött vagytok bátrak? Van itt olyan lány, aki inkább a személyes találkozókban, beszélgetésben hisz? Vagy csak túlgondolom ezt is hülye mérnökként? :D

#randi #ismerkedés #lánylogika
2020. szept. 4. 09:01
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
Ennek a megválaszolásához miért kell budapestinek lenni?
2020. szept. 4. 09:13
 2/21 anonim válasza:
Namivan, lerázott pár lány és máris durcizol?
2020. szept. 4. 09:30
 3/21 anonim válasza:

Ez nagyon sok mindentől függ. Az kár, hogy nem írtál kort, mert az is számít. De mondjuk feltételem azt, hogy egy dolgozó felnőtt vagy és egy szintén dolgozó felnőttel szeretnél ismerkedni.

Egy felnőtt egyedülálló nő dolgozik, háztartást vezet, és sok esetben és egy kutyája is van. Ha nem aktív párkereső, akkor idegen lehet neki a helyzet, hogy egy ismeretlen férfival találkozzon, lehet szégyenlős, vagy kevés az önbizalma és előbb arra kiváncsi, hogy amúgy passzolnátok e. Ha párkereső, vagyis például fent vagy egy társkereőn, akkor már elég valószínű, hogy több neatív tapasztalat áll mögötte és nem akar időtpazarolni egy senkire, amíg a számára fontos dolgok ki nem derülnek. És ezzel még le sem fedtem az összes lehetséges okot... Ha valaki érdekel, akkor légy türelmes vele és várd meg, amíg ki mer bújni a csigaházából, vagy amíg úgy tudja alakítani az idejét, hogy összefusson veled. Ráadásul mindenkinek más a tempója, vagy keress olyat, aki olyan gyorsan intézne mindent, mint te, vagy gyakorolj türelmet. De, mint te is írtad, a lányok 95%-a lassabban haladna, mint te, vagyis én a türelmet javaslom.

Ha pedig nincs türelmed szép lassan megismerni és megszeretni valakit, akkor javaslom a fizetős opciókat vedd igénybe.

29/L

2020. szept. 4. 09:31
 4/21 anonim válasza:
Bocsi a hibákért, de sietve kellett pötyögnöm :D De azért a lényeg érthető.
2020. szept. 4. 09:36
 5/21 A kérdező kommentje:

1 - mivel Budapesten releváns a kérdés. Vidéken lehet másképp van, de nem ott élek.

2 - igen

3 - jól feltételezted, dolgozó, 29. De a válaszod: nem több időt vesz el 2-3 héten keresztül a telefont bújni, pötyögni, várni hogy a másik írt-e? míg ha találkozol, 1-2 óra alatt megtudod, szimpi-e és ha nem mindenki mehet a saját dolgára. Ha igen, 2-3 hetet már nyertetek.

2020. szept. 4. 09:48
 6/21 anonim válasza:

De a lányok sokkal hamarabb kötödnek valakihez. És sokkal jobb, ha úgy derül ki hogy nem passzoltok, ha még nem is láttad. Kisebb csalódás, kisebb fájdalom. A lányok érzékenyebbek. Egy tényleg egy nagyon összetett kérdés és valószínű 10 lányból 10 más okot mondana, de szerintem a legtöbb ok mögött félelem, bizonytalanség és védekezés áll.

Mikor anno ismerkedtem a párommal és is óvatosabb és lassabb voltam, mint szükséges lett volna, mert nem akartam beleélni magam semmibe, hogy aztán nagyobbat koppanjak.

2020. szept. 4. 09:56
 7/21 anonim válasza:
Én pl. tudom, hogy nehezen nyílok meg élőben, jobb, ha már vannak témák, amikre vissza lehet utalni. Illetve szeretem azt érezni, hogy tényleg rám, az egyéniségemre kíváncsi a srác, nem az ötvenedik nő vagyok, aki megtetszett neki azon a héten.
2020. szept. 4. 10:06
 8/21 anonim válasza:

A telefonra akkor reagálok, amikor akarok. Ha van időm, többet, ha nincs, semmit. Ennyi, lehet bunkónak tartani.

Vadidegennel meg nem fogok személyes találkozóra menni azonnal, mert nem, semmit nem lehet 2-3 órából leszűrni. Nincs is ilyesmire időm sokszor, a telefon mellett csinálhatok mást (takarítás, főzés stb), de egy randin hogy, mit?. 2-3 hétből már sokkal inkább, még akkor is, ha neten megy.

2020. szept. 4. 11:20
 9/21 A kérdező kommentje:
de 2-3 hét alatti telefonos-online beszélgetés, bőven több időt vesz el, mint egy 1-2 órás randi. És utána még mindig ott a nagy kérdés, élőben is szimpi-e?
2020. szept. 4. 11:24
 10/21 anonim válasza:

Olvasd el még egyszer a válaszom, kérlek.

Leírtam, mi az előnye a telefonnak.

2020. szept. 4. 11:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!