Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Első randin mindenképp fontos...

Első randin mindenképp fontos valami testi kontaktus kialakítása?

Figyelt kérdés
Én egy 21 éves srác vagyok, sajnos elég kövér voltam eddig, de nemrég lefogytam, és társkeresőkön elkezdtem társat keresni (azért ott mert a sulimba kb. csak fiúk járnak). Sajnos az első randijaim után mindig elutasítottak, pedig már teljesen átlagos, sportos a külsőm. Haver azt mondta szerinte azért utasítottak el, mert nem volt testi kontaktus az első randin ( kézfogás, simogatás, csók), csak beszélgetés, amik azonban nagyon jók, gördülékenyek szoktak lenni. De nekem kicsit fura első találkozáskor rögtön megsimogatni valakit. Igaza van haveromnak? Bocs a hülye kérdésért, de érdekelne lányok, illetve nálam tapasztaltabb pasik véleménye. Kérlek írd oda, hogy lány vagy fiú vagy-e. Minden segítséget szívesen veszek, és előre is köszi.

2020. aug. 30. 16:42
 1/8 anonim válasza:
Ez lányfüggő is.Valaki szereti ha simogatják,valaki mwg tolakodásnak veszi.
2020. aug. 30. 16:49
 2/8 anonim válasza:

Ha jó volt a beszélgetés, adnék második randira esélyt, de nekem is rosszul esne, ha az elsőn még egy ölelés se lenne, legalább búcsúzáskor. Ha a másodikon se, akkor meg már komolyan kételkednék, nem biztos, hogy lenne harmadik. Úgy érezném, hogy nem vonzódsz hozzám, csak beszélgetőtársat látsz bennem.

20/L

2020. aug. 30. 16:58
 3/8 anonim válasza:
Öszintén szólva az elsö randin nem venném jó néven, ha a srác ennyire nyomulna!
2020. aug. 30. 17:47
 4/8 anonim válasza:

Én sem szeretem ha fogdos kvázi egy idegen...

Főleg nem csók!

2020. aug. 30. 18:29
 5/8 anonim válasza:

A fogdosás teljesen kizárva!

A csók sem első randira való szerintem.


Az esetleges érintés pedig a partnertől függ. Nekem a párom, akivel 2 éve vagyok együtt első randin hozzám bújt. Vagyis igazából csak mellém ült, de elég közel. Kicsi volt a hely, épp a telefonján néztünk valamit együtt, és pont emiatt a kis kijelző és hely szűke miatt ki lettünk téve a "bújásnak".

Nekem akkor nagyon fura és hátborzongató volt, ha egyébként nem sikerült volna jól a beszélgetés, akkor lehet kicsit nyomulásnak is éreztem volna ezt a közelséget. Ééééés ezt mindannak ellenére, hogy én nagyon bújós típus vagyok.

2020. aug. 30. 18:33
 6/8 anonim válasza:

Szerintem ez teljesen helyzetfüggő.

Ha érzed, hogy kölcsönösen bejöttök egymásnak, akkor a végén lehet puszi és közben egy ölelés. Abból nem lehet baj. Később meg majd látod, hogy alakul. Ha valaki nekem nagyon megtetszik, azzal lehet csók is, de ahogy mondom, ezt úgyis meg lehet érezni. És aszerint alakítani a dolgokat.

2020. aug. 31. 12:58
 7/8 anonim válasza:
Szerintem a csók és az ölelés, pláne puszi abszolút nem egy súlycsoport. Előbbi nem jelent semmit, ha nincs rögtön az első randin, na de egy puszi, szolid ölelés se pl búcsúzáskor? Nekem ez fura, pedig egyáltalán nem vagyok olyan, hogy azonnal csókot, szexet akarnék.
2020. aug. 31. 14:03
 8/8 anonim válasza:

Attól függ, hogyan alakulnak a dolgok.

Nekem már volt rövid csók első randin, és a lány örült neki. De sokszor lassabban mennek a dolgok.

2020. szept. 7. 23:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!