Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Valaki a nagyvilágból esetleg...

Valaki a nagyvilágból esetleg ismerkedne velem ?

Figyelt kérdés

Egy pár dolog rólam:1x volt 34 ev alatt csajom és amikor szeretkeztünk merevedési gondjaim voltak.Szexben nem vagyok nagyon otthon.5 menetből 3x lelankadt.Ja és kicsi a kuki is.Amúgy a csaj megcsalt találkozás után pár nappal,pedig mondta,h szeret.Nem tudom,h azért csalt-e meg mert nem elégítettem ki jól.De egyszer a pofámba vágta,h kicsi.Nem járok munkahelyen kívül sehova(nyugi a vírus előtt se jártam :D).Nem szeretem az embereket se nagyon.Telefonom sincs(gyulolok telefonba beszelni).Csak facebookon tudnak elérni az ismerősök.Hipochonder vagyok egy kicsit.Tisztaság mánia.Sokat mosom a kezem.Szívesen összejönnék olyan nővel akinek nem jött meg össze a párkapcsolat.Kopaszodok és műfogsorom van.Mar rég le kellene cserélni,de nem merek fogorvoshoz menni.Egyszerűen szégyellek idegenekkel kommunikálni.A sulit hamar ott hagytam mert nem ment.Semmilyen más nyelvet nem tudok a Magyaron kívül.Néha nagyon lassú a felfogásom.Külsőm az mackos.115 kiló vagyok és alig hagyom el a 170 centit.Vannak egességügyi problémáim is,de ebbe nem mennek bele.Nem merek utazni mert felek,h eltévedek,vagy sose kerülök haza.Néha kényszer cselekvéseket teszek,például többször megnézem,h le kapcsoltam-e a villanyt.

A sok hiba ellenére se tartom magam fogyatékosnak.Sok furcsaság van velem de ennek ellenére se jutna eszembe,h kinyírjam magam.Mas mar megtette volna.Ugy érzem meg kell élnem,h valami jót tegyek a világban.Általában magamért ritkán állok ki de másért mindig ki álltam eddig ha láttam,h egy gyengébbet terrorizálnak.A kórházban ahol voltam egy magos srac egy idős öregembert terrorizált.Az öregnek be volt fáslizva a nyaka.Elesett vagy miert került be.En meg fel álltam és bar én alig lehettem 14 éves kiálltam az öregért.A srác volt 1 olyan 17 éves.JO dolgokat nem sokat mondhatok el magamról.

Itt van 1 pár :Sose hagynám vagy csalnám meg a párom.Meg akkor sem ha fegyvert tartanának a fejemhez.Dolgozom és van pénzem.Nem vagyok bulizós,kicsapongó,iszákos.Lehet velem mindenről beszélgetni : tudományok,filmek,anime,parapszichológia,történelem,könyvek,kriminologia stb.

En őszinte voltam.Ha valaki rám írna azt kérem tőle,h legyen o is.Orok hűséges kedves párod leszek ha engem választasz.Nem baj ha vannak hiányosságaid...szoba állok bárkivel...Ha idősebb vagy akkor is,ha egy szemed van középen akkor is.Mindent megpróbálok megadni neked.



2020. aug. 15. 21:56
 1/5 anonim válasza:

Szia...

Hány éves vagy, és hány éves csaj kellene?

2020. aug. 15. 21:59
 2/5 A kérdező kommentje:

Harmincvalahány vagyok...

Mondtam,h idősebbekkel is beszélgetek szívesen.Meg fiatalabbakkal is...20tol45ig simán ev .

2020. aug. 15. 22:02
 3/5 anonim válasza:
Huhh. Itt csapod az èletet. Ez nem èlet ami kijön benned hanem a halàl szaga. Szerintem tedd rendbe az èleted . Nem is lesz nőd ha sose vagy jó kedvű, foglalkozol magaddal. Itt öngyilkossàg lesz a sorsod vagy az èleted rendbe rakàsa. Figyelj mert egyszer kapsz ilyen tanàcsot! Ennyi lenne
2020. aug. 15. 23:29
 4/5 anonim válasza:
Leírásod alapján főnyeremény lehetsz :D
2020. szept. 21. 04:19
 5/5 A kérdező kommentje:
:(
2020. szept. 21. 13:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!