Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Nagyon csúnya(nekem nyugi...

Nagyon csúnya(nekem nyugi szepek vagytok,en nem vagyok felszines) nők ismerkedni ?

Figyelt kérdés

2020. jún. 27. 07:38
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Kepyeld el...Csak nehogy ra is rants kozben!
2020. jún. 28. 22:40
 22/28 A kérdező kommentje:
képzeld*
2020. jún. 28. 22:41
 23/28 anonim válasza:

Ha nem vagy felszínes, akkor azt írd le, amilyen belső tulajdonságokat keresel.

Pl. Keresek egy okos, hűséges, akár zárkózott lányt, akivel jókat tudnék beszélgetni és szintén utál utazni - engem (mittudomén) az ókori filozófusok, a deathmetal és a horgászat érdekel. Ennyi és annyi éves vagyok, akármilyen megyében lakom.

Na ez egy viszonylag normális "reklám" lenne arról, hogy téged a belső érdekel. És biztos lesz csúnya is a jelentkezők között. Egy nőnek ez a szöveged lefordítva azt jelenti, hogy keresel már bárkit, akin luk van, de legyen szíves ő kihámozni belőled, ki vagy. Az az szenvedsz a hiánytól, kezdeményezzen már valaki.

2020. jún. 29. 12:50
 24/28 anonim válasza:

"Egy nőnek ez a szöveged lefordítva azt jelenti"

Nem. Neked, meg a többi gyökérnek, akik csak kötekedni, és mentális maszturbációt végezni járnak ide, nektek jelenti azt.

Itt sokaknak tényleg arra áll csak fel a farkuk, ha kötekedhetnek. Mióta létezik ez a kategória, nem láttam egyetlen kérdést sem, amibe valaki - tegyük hozzá, elég primitív módon - neki nem állt volna kötekedni.

2020. szept. 26. 11:27
 25/28 anonim válasza:
Csak nem túl sok reggel vagy itt, amit már te magad sem tudsz kezelni:D Vannak bajok...
2020. szept. 26. 18:39
 26/28 A kérdező kommentje:
tegnap 11:27 Jol mondod :)
2020. szept. 27. 05:50
 27/28 anonim válasza:
24. Nőként írtam és segítségnek szántam, hogy inkább hogy érdemes próbálkozni.
2020. szept. 27. 08:22
 28/28 A kérdező kommentje:
Ertem...Koszonom,h irtal.
2020. szept. 27. 10:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!