Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Nagyon csúnya(nekem nyugi...

Nagyon csúnya(nekem nyugi szepek vagytok,en nem vagyok felszines) nők ismerkedni ?

Figyelt kérdés

2020. jún. 27. 07:38
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
Ennél szebben nem írhattad volna. :D
2020. jún. 27. 07:46
 2/28 anonim válasza:
Eeeees leteznek meg igazi lovagok :D
2020. jún. 27. 08:07
 3/28 A kérdező kommentje:

Ha magat csunyanak tarto novel ismerkedtem,mind elhajtott mert hat biztos csak hatso szandekaim vannak.

Na most ki irtam oszinten mit akarok.Persze ha duci csajt keresnek azzal nem lenne gond...

2020. jún. 27. 08:37
 4/28 anonim válasza:

Igen, ilyen szempontból igaza van a kérdezőnek, hogyha dagi csajra utazna, azért nem szólnátok meg


Nekem se jönnek be a dagadtak.

2020. jún. 27. 10:16
 5/28 anonim válasza:
Ki nem állhatom a dagadékokat én sem. Ellenben a nem túl szép, de karakteres arcok bejönnek.
2020. jún. 27. 10:58
 6/28 anonim válasza:

Azért kikérem a dagadt nők nevében. Nem kell szeretnetek minket sem hozzánknyúlnotok, de azért a tiszteletet adjuk már meg egymásnak és ne így beszéljetek rólunk.


Köszi, pacsi.

2020. jún. 27. 11:06
 7/28 A kérdező kommentje:
En a kovert arra ertettem,h nem emelik ki kulon,hogy : huuu ez a kover csajokat csipazza!Mint itt ahog beszoltak a csunyazas miatt.Elismerjuk vagy nem ismerjuk el de vannak olyan nok akik szepsegben az atlagost sem erik el.Es a legtobb pasi keruli oket.Viszont en nem ilyen vagyok.Nekem ok tetszenek.
2020. jún. 27. 11:24
 8/28 anonim válasza:

Amúgy szerintem ilyen nincs, hogy csúnya nem csúnya.

Ami neked csúnya lehet másnak szép.

Mindenkinek más tetszik. De így kezdeni egy ismerkedést, hogy ha csúnya vagy nekem biztos bejössz hát nem tudom szerintem nem éppen a legjobb taktika. :D

Itt a te tálalásoddal volt inkább a baj.

2020. jún. 27. 11:28
 9/28 A kérdező kommentje:

ertsetek mar meg...Nekem ok nem csunyak.De ha elotte neki 100 bol 100 pasi mondta,h csunya...akkor? Akkor,h tegyem fel a kerdest maskepp?

Ird le te mondjuk azt,h szereted a fagyit de nem irhatod le a nevet.

Szeretem azt ami tolcserben van es nyalni kell...-_-

2020. jún. 27. 11:32
 10/28 anonim válasza:
Nyalni jó myalni😀
2020. jún. 27. 11:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!