Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szerintetek az baj ha én...

Szerintetek az baj ha én jobban odavagyok a husis lányokért? Fiuk-Lányok ti miként vélekedtek ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Belső is nagyon fontos tudom sőt fontosabb is de valamiért de a külsőt nézve egy husis lánynak több esélye van nálam 😊

2020. jún. 18. 21:34
1 2
 11/13 anonim válasza:

Kövér lányként mondom, hogy eleinte nálam is az volt a probléma, hogy egész életemben lenéztek, bántottak amiatt, ahogy kinézek. És mivel ezt hallgattam éveken keresztül, 0 önbizalmam maradt. Mikor jött egy srác aki azt mondta tetszem neki, azt hittem csak viccel velem. És igen, kellett egy kis idő, amíg sikerült rájönnöm, hogy ő tényleg komolyan beszél, és nem csak hiteget, vagy azért mondja, hogy ne bántson meg. Viszont amikor rájöttem hogy neki így tetszem ahogy vagyok, az egy fenomenális érzés volt. Egyből nyitottabb lettem, magabiztosabb, elkezdtem megszeretni magam, elkezdtem meglátni magamon a szép részeimet, nem csak a hibákat láttam a tükörben. Még többet foglalkoztam magammal, hogy szebb legyen a hajam, többet mosolyogtam, egyszerűen a kisugárzásom is teljesen megváltozott, mert végre nem csak az undort láttam az emberek arcán mikor kimentem az utcára.

Szóval igen, lehet hogy az első pár hét, esetleg egy hónap nehéz, de utána, ha a lány végre elhiszi magáról, hogy így is szerethető ahogy van, akkor már nem lesz gond. És téged is mindennél jobban fog szeretni, becsülni, mert lényegében megváltoztattad az életét.

(Persze ez csak az én véleményem, szemszögem, nem 100% hogy minden lány ilyen, de én csak a saját tapasztalatom alapján tudok nyilatkozni)

2020. jún. 23. 13:35
 12/13 A kérdező kommentje:

11/11 Ez nagyon szép és jó! 😊

Remélem megbecsülöd ezt a fiút és remélem még együtt vagytok 😊

2020. jún. 23. 14:43
 13/13 anonim válasza:
Megbecsültem és szerettem nagyon, de végül nem jöttünk össze (ez részben a mi hibánk volt, részben nem) viszont rengeteget segített abban, hogy jobban elfogadjam magam, és ezért örülök, hogy ez megtörtént :) Reménykedem, hogy egyszer majd találok olyan embert, aki tud ilyen téren motiválni, támogatni, de nem siettetem, fiatal vagyok, minden majd megtörténik, amikor elérkezik az ideje :D
2020. jún. 23. 15:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!