Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szerintetek az baj ha én...

Szerintetek az baj ha én jobban odavagyok a husis lányokért? Fiuk-Lányok ti miként vélekedtek ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Belső is nagyon fontos tudom sőt fontosabb is de valamiért de a külsőt nézve egy husis lánynak több esélye van nálam 😊

2020. jún. 18. 21:34
1 2
 1/13 anonim válasza:
Hiába érzel így. Duci lányokkal kb lehetetlen ismerkedni. Tapasztalat..
2020. jún. 18. 21:44
 2/13 anonim válasza:
Adom, amit az 1-es írt.
2020. jún. 18. 21:46
 3/13 A kérdező kommentje:

#1 miért ha szabad tudni?

Miket tapasztaltál?

2020. jún. 18. 21:50
 4/13 anonim válasza:

Szerintem is nehezebb velünk ismerkedni.

A legtöbb ilyen lány nem érzi jól magát a bőrben és nehezen hiszi el, hogy valaminek tényleg tetszik a külseje.

De nem minden lány bunkó, csak félnek attól, hogy nevetségessé teszik őket.

2020. jún. 18. 21:54
 5/13 anonim válasza:
1 és 2, ti ritka szerencsétlenek lehettek, ha pont duci lányokkal nem tudtok ismerkedni. Egy duci lánynak alapból sokkal kevesebb önbizalma van, tudja, hogy jóval kisebb esélyei vannak társat találni, mint egy vékony csajnak, és jobban is értékelik a pasikat. Szóval ha még velük sem tudtok összejönni, fiúk, akkor javaslom, hogy próbálkozzatok egymással...
2020. jún. 18. 21:58
 6/13 A kérdező kommentje:
Belső szempontból nagyon szeretem ezt bennük hogy jobban értékelik/becsülik a pasikat! :)
2020. jún. 18. 22:03
 7/13 anonim válasza:

5ös: ez jó 😂

Kérdező, neked pedig:

Nem baj, miért lenne? Ha te az olyan lányokat szereted, akkor na.. más véleménye meg rohadtul nem érdekeljen

2020. jún. 18. 22:33
 8/13 anonim válasza:

Összejönni össze lehet velük, nem ezzel van a probléma. Hanem ami utána jön. Az ilyen csajoknak folyamatos önkép zavarja van, ami egy idő után megeszi a kapcsolatot.

Én is jobban szeretem az olyan csajokat, akiken van mit fogni. Ilyesmire gondolok: [link]


Volt is 2 hasonló testű barátnőm, soha nem hitték el hogy én úgy szeretem őket ahogy vannak. Tönkre is tette a kapcsolatot.

2020. jún. 19. 00:38
 9/13 anonim válasza:

Én duci lány vagyok. Mindig nyitott voltam ismerkedés terén. Egyszerűen csak nem nagyon volt olyan fiú, aki odajött volna hozzám és beszélt volna velem. Talán pont azért, mert bennük is olyan kételyek voltak, mint benned. "Baj?". Ugyan már, kérlek. Miért lenne baj? Félsz attól, hogy a haverjaid mit szólnak hozzá? Miért, talán őket csókolnád és szeretnéd, vagy a lányt? Vajon hogyha a kövér lányok szerepelnének filmekben, magazinokban, akárhol. Ha ők lennének az átlag, az elfogadott norma, akkor vajon gáz vagy baj lenne, ha megtetszene egy vékony lány? Talán el vannak nyomva a duci lányok. Azért nincs önbizalmuk, mert mindenhol azt látják, hogy akkor vagy jó, akkor érsz valamit, akkor lehetsz boldog, akkor kaphatsz meg akármit vagy akárkit, ha vékony vagy. Na meg hát arról ne is beszéljünk, hogy mennyi kéretlen "véleményt" kapnak, pl.: milyen kövér vagy (wow, tényleg? Nem is látom magam minden nap a tükörben), kövér disznó, fogyjál le, ebbe fogsz bele halni,stb. Na de ez csak egy töredéke azoknak, amiket megkapunk. Nagyon sok időt kell arra áldozni, hogy egy nagyon önbizalomhiányos lánnyal elhitesd hogy tényleg tetszik. Gondolj bele a helyzetébe. Szerinted megannyi éves lejáratás után meg lehet váltani a világot annyival, hogyha egyszer azt mondod neki, hogy "szép vagy"? Viszont ha tényleg bejön és kedveled is, akkor miért ne áldoznál rá időt és energiát, hogy neki jó legyen? Habár nekem még nem volt senkim, szerencsére úgy vagyok vele, hogy aki velem szeretne lenni, az tudja, hogy mire "vállalkozik".

Ja, egy kicsit össze-vissza, kusza lett ez a válasz, nem csak a te írásodra válaszolva, nem is akartam annyira személyeskedni, de már késő van, na:'D

2020. jún. 21. 22:34
 10/13 anonim válasza:

Egyetértek a #9-es válaszolóval. Én speciel srác vagyok, de szintén nem a "huhhdekidolgozotttestedvanteférfiállat" kategóriába tartozom, de nem is a _kövér_ kategóriába, a normáltól kicsit "ducibb" vagyok. Viszont engem is állandóan csesztettek, aminek megvan a hatása. Ezzel csak arra akarok rávilágítani, hogy ez a dolog nem nemtől függ. Akár fiú akár lány az illető, akivel beszélnél, az az egy fontos, hogy azért beszélj vele mert meg akarod ismerni. El kell nyerni a másik bizalmát, főleg azét, akit éveken át szurkáltak hegyesebbnél hegyesebb szavakkal, mégrosszabb esetben tettekkel.

Egy ember nem attól lesz önbizalomhiányos, visszahúzódó, mert a súlya mondja neki, hanem attól, ahogyan a közösség kezeli őt a súlya miatt. Én még ennyit szerettem volna hozzáfűzni a dologhoz.

2020. jún. 22. 18:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!