Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szerintetek hogyan csináljam?v...

Szerintetek hogyan csináljam?van értelme?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel már sokat találkoztam, egy járattal megyünk mindig, de még soha nem beszélgetünk. Én próbálnék szemezni vele, vagy valami, de soha nem néz rám. Ezek szerint közömbös vagyok neki?

2020. jún. 17. 19:40
 1/3 anonim válasza:
Az is lehet, hogy ő nem vett még észre téged. Én utazás közben nem szoktam annyira megfigyelni az embereket. Ülj oda mellé beszélgetni szerintem, és kiderül, hogy érdekled-e.
2020. jún. 17. 20:03
 2/3 anonim válasza:

Lehet azért mert megijedt h folyton nézed xd

De amúgy ne azt csináld amit mások mondanak a csajozasrol, mert egyedül halsz meg

Ulj mellé a buszon vagy mi, kezdj el beszélni fa*szsagokat, pl hívd meg randizni következő nap ugyanekkora arra a buszra amin vagytok vagy bármixd, jegyezd meg h k*rvajol nez ki még ilyenek. Majd kérd meg a buszsofort h álljon meg, mert neked le kell szallnod, lehetőleg nem megallobanxdd, ha jól csinalod meg is tudod nevettetni, így több kedve lesz talizni veled újra.

2020. jún. 17. 20:08
 3/3 anonim válasza:
És arra vársz, hogy ő ezt észrevegye, majd kezdeményezzen? Menj oda hozzá bátran, ülj mellé a buszon, kezdj el beszélgetni vele.
2020. jún. 18. 11:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!