Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Írjak neki vagy ne?És ha...

Írjak neki vagy ne?És ha igen,hogy?

Figyelt kérdés
Szóval egy kicsit 'bonyolult' helyzetben vagyok,mert ahogy nagyjából mindenkinek,ez az év nekem se nagyon hozott eddig sok pozitív élményt.Viszont most nyáron(vagy legkésőbb télen)lehetőségem adódna elmenni kikapcsolódni, és ehhez keresek egy velem kb egykorú(18-20)éves lányt.Aztán pár hónapja megtaláltam egy volt osztálytársamat,először az Instán,majd kicsit később a Tinderen is.Gondoltam bekövetem és jobbra húzom,mert "úgyse foglalkozna velem"😁.Még általánosban voltunk egy osztályban,és hát ugyan 'cukinak' tartott,de nem számítottam 'népszerűnek' anno.Majd minden kételyem ellenére nemrég match-eltünk Tinderen.Nem tudom,hogy van-e barátja,az Instája alapján valószínűbb,hogy nincs.Sokkal többet nem tudok róla,azon kívül hogy egy magabiztos és természetes szépség.De azért én sem vagyok a másik véglet,ha arról van szó.😁Szóval ez úgy általánosságban nem lenne annyira bonyolult,de azért szeretnék segítséget kérni mert eléggé elbizonytalanodtam.Előre is köszönöm a válaszokat!

2020. jún. 16. 21:54
 1/2 anonim válasza:

A lényeg, hogy nyugalom, nem kell idegeskedni se semmi hasonló..


Fő kérdések: igen írj rá

Hogyan? Először köszönsz, alap dologként

Írhatod neki, hogy rég láttad, volt osztálytársa vagy, kezdésnek szerintem jó

2020. jún. 16. 22:39
 2/2 anonim válasza:
Szerintem mindenképp megpróbálhatod. Esetleg kezdhetsz egy olyannal, hogy “Rég láttalak”.
2020. jún. 16. 22:39

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!