Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szeretnél megismerni?

Szeretnél megismerni?

Figyelt kérdés

A tegnapi után, megpróbálom röviden összefoglalni: 24 éves fiú vagyok, üzemmérnök-informatikus hallgató. Másodállásban zenélek, ami egyben a hobbim is. Ezen kívül még szeretek beszélgetni, új dolgokat alkotni. Csak szűkebb társaságban tudok igazán feloldódni. A káros szenvedélyeket mellőzöm, ezt, és az alapvető intelligenciát elvárom a leendő partneremtől is. Külsőleg pedig csak annyit, hogy ápolt legyen, ezzel kapcsolatban a jelmondatom, hogy ronda ember nem létezik, csak igénytelen!

Ha felkeltettem az érdeklődésed, írj bátran! ;)



2020. jún. 16. 21:03
 1/6 anonim válasza:
Látod megy ez, mindjárt jobb.
2020. jún. 16. 21:05
 2/6 anonim válasza:
Szerintem aranyos 😃
2020. jún. 16. 21:14
 3/6 anonim válasza:
Hajrá Koma, jó fejnek tűnsz. F
2020. jún. 16. 22:10
 4/6 anonim válasza:
Nem rossz, de ahhoz hogy tényleg érdekelj, nem hívtad fel eléggé a figyelmem.
2020. jún. 17. 17:23
 5/6 anonim válasza:
#4: s mi van, ha sokszor és hatékonyan hívja fel a figyelmedet, de elérhetetlen az és végül nem fogadott hívásként végzi? 😄
2020. jún. 17. 17:57
 6/6 anonim válasza:
Szánalmas hülye! Tipikus bizonyítéka vagy annak hogy az egyetemen intelligenciát nem osztogatnak! Ha megütnéd az átlagot(mondom átlagot!), nem kéne itt punci után kuncsorognod! Ennyit rólad! A szöveged meg egy fos.
2020. aug. 11. 19:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!