Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Azok a lányok akiknek nincsene...

Azok a lányok akiknek nincsenek barátnőik, hol szoktak ismerkedni?

Figyelt kérdés

Én ilyen lánnyal szívesen ismerkednék, és lehetnének közös programjaink:) Mert én is eléggé egyedül érzem magam:/

23F


2020. jún. 14. 21:34
 1/8 anonim válasza:
Ha kozos programokat akarsz es baratokat, miert nem jok a sracok?? Te csajozni akarsz mester...
2020. jún. 14. 21:45
 2/8 anonim válasza:

Hát nem is azt mondta, hogy barátkozni akár... :D Hiszen azért rakta a társkeresés kategóriába, Kedves 1-es válaszoló.


Az ilyen lányok nem nagyon kimozdulós típusok. Szerintem, a legkönnyebben neten tudsz ilyen lányokkal ismerkedni.

2020. jún. 14. 21:54
 3/8 anonim válasza:
Sehol. Kimozdulós vagyok, de sehol nem ismerkedtem senkivel.
2020. jún. 15. 01:02
 4/8 anonim válasza:
Szerintem, ha nincsennek barátnői, akkor egyedül nem hiszem,hogy kimozdulna. 🤷🏻‍♀️
2020. jún. 15. 01:04
 5/8 anonim válasza:
#4 az, hogy valakinek nincsenek barátnői nem azt jelenti, hogy nem szeretné hogy legyenek.
2020. jún. 22. 18:56
 6/8 anonim válasza:
#5 Egyáltalán nem azt mondtam, hogy nem szeretne barátokat
2020. jún. 22. 21:42
 7/8 anonim válasza:
#6 így viszont szembeáll azzal, hogy szerinted nem mozdulna ki
2020. jún. 22. 23:18
 8/8 anonim válasza:
#7 szerintem egyáltalán nem áll szembe, mivel az egyik ismerősömből indulok ki, akinek nem nagyon jött össze a baràtkozás személyesen ezért neten vannak barátai és ő egyáltalán nem kimozdulós. Ez is persze egyéntől függ...én csak a tapasztalatom írom le ide. Nem áll szándékomban vitázni senkivel sem, mert minden ember más, erről ennyit. :)
2020. jún. 22. 23:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!