Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mi az itteni társkeresők nemi...

Mi az itteni társkeresők nemi megoszlása?

Figyelt kérdés
Szavazással derítsük ki! Szerintem 90% fiú lesz, de hátha kellemesen csalódok. Nincs sok értelme trollkodni a szavazásban, úgyis magatoktól veszitek el az igazságot.
2020. jún. 14. 16:44
A kérdező szavazást indított:
Férfi
49 szavazat
 1/5 anonim válasza:

90% fiú

9% meleg

1% nő

2020. jún. 14. 16:49
 2/5 anonim válasza:

90 % fiú/férfi

5 % meleg

5% 40-70 éves nő

2020. jún. 14. 17:51
 3/5 anonim válasza:

60% meleg fiú

10% nő

30% kamuprofil

2020. jún. 14. 18:13
 4/5 anonim válasza:
Nem is tudtam hogy a meleg férfiak külön nemet alkotnak.
2020. jún. 14. 19:47
 5/5 anonim válasza:
4-es pont ezzen gondolkodtam,amúgy az itteni nők 90% nem ismerkedni jár.Én is inkább csak nézző vagyok.Amúgy az itteni pasik 70% meg lehet mondani,miért szingli.Vannak azzok akik "nem nézzik a külsőt",valószínűleg azért,mert ők maguk is csúnyának tartják magukat.Van aki minden nőt kategorizál,mint ha ugyanolyanok lennénk,de ő meg nagyon külsőséges.Aztán ott van egy herda passzív srác,náluk megértem a szingliséget,kevés a domináns lány.A melegek jó fejek többségbe legalább.(Maga a kategóriába nincs olyan sok negatívitás.)
2020. jún. 15. 12:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!