Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Komoly kapcsolatra lányt itt...

Komoly kapcsolatra lányt itt lehet találni?

Figyelt kérdés
2020. jún. 14. 01:22
 1/7 Noren1989 válasza:
Max az ismerkedés rovatban. Itt biztos nem, mindet elhajtottuk/tàk.
2020. jún. 14. 01:23
 2/7 A kérdező kommentje:

1-es köszi a tanácsot

Miért hajtották el? :D

2020. jún. 14. 01:25
 3/7 anonim válasza:
Nem!
2020. jún. 14. 01:26
 4/7 anonim válasza:
Bárhol lehet, de szerintem társkeresőkön nagyobb az esély. Hogy miért? Mert ott "célirányosan" keresel, itt meg sok nő tényleg csak kérdezni időnként válaszolgatni van fent és esze ágában sincs ismerkedni (Tinderen viszont igen, azért van ott - és többen is vannak mint itt).
2020. jún. 14. 01:30
 5/7 anonim válasza:
Nekem volt innen egy csaj, aki komolynak indult, de csak szexkaland lett belőle
2020. jún. 14. 02:06
 6/7 anonim válasza:

"Bárhol lehet, de szerintem társkeresőkön nagyobb az esély. Hogy miért? Mert ott "célirányosan" keresel, itt meg sok nő tényleg csak kérdezni időnként válaszolgatni van fent és esze ágában sincs ismerkedni (Tinderen viszont igen, azért van ott - és többen is vannak mint itt)."


----------


Én pont fordítva gondolom, szerintem itt lehet igazán ismerkedni. Nem egy nővel mélyült már el a dolog. Volt akivel telefonon is beszéltem, volt akit meg is dugtam innen az oldalról. Szóval jó ez, csak tudni kell használni.

2020. jún. 14. 02:08
 7/7 anonim válasza:
Lehet, csak ide nem azért jön az ember. De mondjuk ha vhol vkivel csak úgy találkozol, véletlen megismersz, ott sem azért ment oda az ember :-)
2020. jún. 14. 04:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!