Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Tinder gold elofizetessel...

Tinder gold elofizetessel kapcsolatban mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2020. jún. 10. 18:55
 1/3 anonim válasza:
Semmi, látom hogy ki húzott jobbra.
2020. jún. 10. 19:15
 2/3 anonim válasza:

Ha nagyon sok like-od van akkor megéri, máskülönben sajnos pénzkidobás...

Vannak szóbeszédek, miszerint kamu fiókok húznak jobbra, hogy te meg megvedd a goldot... Marketingtrükk szerintem :D

2020. jún. 10. 21:43
 3/3 anonim válasza:

Amikor használtam Tindert előfizettem.


Nincs like limit, azt hiszem 30 naponta kitudtam emelni magad.


Napi 1 db superlike helyett már nem emlékszem pontosan, de talán 3-4 lehetett.


A lényeg hogy ezekkel felvértezve sokkal egyszerűbben lehetett matcheket kapni, mert több ember elé raktad a profilod.


Nekem például a fő problémám a valemennyire rossz képeim miatt a matchelés volt, majd miután elkezdtem valakivel beszélgetni nagyon gyorsan átmentem vele más platformra és találkoztam vele.


Szóval ha neked is rossz a profilod és nem akarod a barátaidat kéregetni hogy menjenek el venek egy "photoshootra" ami lényegében abból állnak hogy körbe mész Budapesten és a főbb helyeken csináltatsz velük pár képet.


(El sem hinnéd milyen sok ember csinál így tinder profilt. Csak ismerősi körből tudok 2ről)


Akkor ez egy tökéletes megoldás.


Ha normális képeid vannak és kiemelkedően nézel ki akkor felesleges szerintem.

2020. jún. 14. 11:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!