Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mi lehet velem a probléma?

Mi lehet velem a probléma?

Figyelt kérdés
20 éves srác vagyok, ráadásul sosem volt még párkapcsolatom. De nem is értem teljesen miért. Ezért is írtam ki a kérdést. Viszonylag extrovertált vagyok elég sok baráttal és sok lány baráttal is. Megvan a kellő önbizalmam ami kell ehhez, a kinézetem egész jó elvileg, tanult vagyok, most is egyetemre járok, a baráti körömnek én vagyok a humorgyárosa, meg alapból is egy rendes, udvarias srác vagyok. Ami hátrány (és elfogadom, hogy ez nem kicsit hátrány, de nem értek egyet ezzel, én nekem ez nem lenne gond), hogy van rajtam egy kis túlsúly. De a nagyját annyira nem látni, mert sportolok. Szóval a kérdésem az, hogy gáz, hogy nincs még párkapcsolatom 20 éves korom léttére vagy várjak szépen és előbb-utóbb tényleg eljön a nagy Ő valahol? Előre is köszönöm a segítségetek és elnézést a hosszú szövegért 😅

#Párkapcsolatkeresés
2020. jún. 10. 08:48
 1/3 anonim válasza:
Szerintem nem gáz, egyszerűen még lehet nem állsz rá ténylegesen készen
2020. jún. 10. 09:57
 2/3 anonim válasza:

Nem tudjuk, hogy ez a túlsúly valóban nem látszik-e. Kép nélkül ezt nehéz megmondani, hogy külsőleg lehet-e valami nagy gond vagy sem.


Valószínűleg az is gond lehet, hogy baráti viszonyt kezdesz kialakítani, és nem érzelmi vagy szexuális jellegűt. Gondolom mindig a barátság zónában kötsz ki.

2020. jún. 10. 12:37
 3/3 anonim válasza:

Ne keresd mert akkor nem jön... Légy türelemmel. Amúgy meg az em befolyásolja, hogy van rajtad felesleg, hogy legyen kapcsolatod. Ha magaddal elégedett vagy akkor más is szeretni fog...


20/L

2020. jún. 10. 17:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!