Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 1000-ből hány nő lehet ilyen?

1000-ből hány nő lehet ilyen?

Figyelt kérdés

Üdv!


Akinek szempont pl. a helyesírás. 100-ból 5 ember tudja a különbséget pl. az egyelőre/egyenlőre szavak között. Nincs erekcióm a szőrszálhasogatásra, tényleg arról van szó, hogy nekem olyan nő nem kell, akire még egy hivatalos levél megírását sem tudom rábízni. Nem, nem az iskolázottságtól teszem függővé, nekem is csak szakmunkásom van, de ettől függetlenül igyekszem racionálisan, realistán gondolkodni és viselkedni. Tehát a mellméret, súly és hasonló, párkapcsolatban nem releváns tulajdonságok nem érdekelnek, de ha valaki leírja a biciklit g-vel, az kiesett, legyen bármilyen fullos is a teste. Ellenben simán összejönnék egy duci, szemüveges, kisebb mellű, narancsbőrös nővel, ha intelligens humora van, tud kommunikálni, nem a horoszkóptól teszi függővé a kompatibilitásunkat, azaz kollektíven adatott meg neki némi intellektus. Kérdésem tehát az, hogy hány nőnek lehetnek hasonló kritériumai? Ugyanis eddigi életem során talán csak az exemnek volt hasonló mentalitása.


F/28



2020. jún. 8. 12:34
1 2
 11/20 anonim válasza:
Persze, mindenki hülye, csak te vagy helikopter.
2020. jún. 8. 17:13
 12/20 anonim válasza:

Ha 100-ból 5 emberes arányban figyelted meg, hogy valaki nem tudja a különbséget az "egyelőre" és az "egyenlőre" közt, akkor én gyanítom, hogy rossz helyen keresgélsz - a célcsoportodhoz képest. Nem teljesen az iskolázottság függvénye, az nyilvánvaló, de eléggé korrelál a kettő. Minél magasabban képzett az illető (főleg humán irányokban), annál valószínűbb, hogy jól megy neki a helyesírás, illetve hogy neki is hasonló kritériumai vannak társkereséskor a másik féllel szemben.

Hogy őszinte legyek, én egyetlen nőt se ismerek, aki ne tudna normálisan írni, és akinek ne lenne szempont, hogy a másik is tudjon. Az más kérdés, hogy mondjuk egy Tinder beszélgetésben milyen hibák miatt "mehet a levesbe" a másik. Én egy egyelőre/egyenlőre tévesztésért még biztos nem rázok le senkit. Vagy egy papagályért :) Viszont ha folyamatosan ojanokat ir hogy aszt setom mi a balya az iletönek akor anyi

2020. jún. 8. 17:39
 13/20 anonim válasza:

12-es válaszadóval egyetértek.

Az utóbbi időben azt vettem észre ismerősök és baráti körben, hogy mindenki ejt hibát az írásban. Nem olyan nagyokat.

Ha én csak ezt venném figyelembe akkor már egyedül lennék.

Ha most tegyük fel találkozol egy számodra tényleg intelligens lánnyal aki rabul ejt téged mindenféle szempontból. Érzed, hogy passzoltok egymáshoz de meglátod, hogy egyetlen egy szót nem írt helyesen, akkor te emiatt nem akarod vele tovább folytatni? Most komolyan.

2020. jún. 8. 19:04
 14/20 anonim válasza:
Azt hiszed, hogy a helyesírás egy kiba... vicc? Mi a különbség az illetve és a vagy között?
2020. jún. 8. 19:11
 15/20 anonim válasza:
Egyes vagyok, mi a fenét olvasol te ki a kommentembol? Ki forgat ki kicsodát akkor? Senki nem beszelt nyelvtanulásról. Annyit írtam hogy az én párom sem tud minden szót helyesen leírni, mégis okos és intelligens férfi. Epp emiatt vicc kategória ha valaki amiatt nem jön össze valakivel, mert nem tudja a különbséget az egyelőre egyenlőre között. Ez csak egy nagyon buta, mégis fölényeskedő embert zavarna ennyire. Teged nem érdekel se az átlag intellingencia, ész, az érzelmi világ, csak hogy letud e helyesen írni valaki néhány szót. Egy felszínes se..fej vagy.
2020. jún. 8. 19:13
 16/20 anonim válasza:

Szerintem a titkárnőt keresel megjegyzés erre a mondatodra vonatkozott 'nekem olyan nő nem kell, akire még egy hivatalos levél megírását sem tudom rábízni.' Nem arra, hogy csak a titkárnők tudnak helyesen írni.

Nekem az tuti nem a fő szempontok között szerepel, hogy a párom, társam megírja-e helyettem a hivatalos leveleket :D

2020. jún. 9. 10:05
 17/20 anonim válasza:

Én, például egyet értek az összes válaszolóval.

De, Te tényleg egy egoista, sznob ember vagy. Már ne haragudj. De, tényleg nem párkapcsolatot keresel, hanem egy titkárnőt!

Valószínűleg, nem vagy elég érett egy párkapcsolathoz, vagy azt sem tudod, hogy mit jelent.

Vannak, olyan emberek, akik diszlexiával küzdenek, vagy egyéb betegséggel, ami miatt nem tud helyesen írni. Még nem azt jelenti, hogy azaz ember egyáltalán nem intelligens, sőt az is lehet, hogy okosabb, mint Te vagy bármelyikünk. Olyan, emberek is vannak, akik félrenyomnak egy gombot, ez még nem azt jelenti, hogy nem tudnak helyesen írni.

Meg, az, hogy "összejönnék egy duci, szemüveges, kisebb mellű, narancsbőrös nővel is", ami egyáltalán nem baj, de ne használd ki csak a helyesírás miatt! Amúgy, Neked nincs eseted? Mert, az mindenkinek van. Olyan, nem létezik, hogy valakinek nincs esete... Itt, jön a kényszer szex, házasság, megcsalások és a többi. Sose leszel boldog egy ilyen "kapcsolatban". Bár, ha Téged az izgat, hogy helyesen ír...egészségedre. Az emberek nagyrésze, nem dobja ki a párját, ha nem tudja leírni helyesen a "bicikli" - t vagy bármelyik szót, esetleg az "egyelőre - egyenlőre" szavak közti különbséget nem tudja.

Meg, komolyan ennyire lusta ember lennél, hogy a saját hivatalos leveleid megírását rábíznád másra, hogy a másik kínlódjon vele...?! Itt lenne az ideje megállni egy pillanatra és tükörbe nézni, majd tenni egy nagy sétát és átgondolni az életedet. Ha nem megy, akkor vegyél fel egy titkárnőt az legalább megoldja a gondodat. :)

2020. jún. 10. 01:25
 18/20 anonim válasza:

A mentalitás nem egyenlő az intelligenciával.

Mellesleg nem értem, miért csak a helyesírásra vagy ilyen érzékeny? Mi lesz mondjuk a matematikával? Ha nem tud összeadni két ötjegyű számot fejben, akkor az azt jelenti, hogy sík hülye és otthagyod?

Vagy a földrajz és a többiek...

Szerintem rossz a mércéd, nem látok ebben így logikát. Kb akkor zseninek kell a csajnak lennie, de cserében legalább lehet rút. Kész szerencse, hogy a külső hibákat elnézed.

2020. jún. 10. 19:33
 19/20 anonim válasza:
Igazából ez nem is társkereső kérdés, igaz?
2020. jún. 11. 22:56
 20/20 anonim válasza:
Egyszer mindenki megtalálja a párját. Ne haragudj meg, de ha az exed ebből a szempontból tökéletes volt, akkor miért lett vége a kapcsolatodnak? Ne az exedet keresd a következő partneredben. Hidd el, ha majd rád talál a szerelem, kicsit elnézőbb leszel majd. És félre ne érts, ez nem azt jelenti, hogy lejjebb adsz az igényeidből, egyszerűen csak azt, hogy nem leszel ennyire szőrszálhasogató. Szerintem nem kellene annyira felbecsülnöd magadat sem, mert ha egyszer találkozol egy olyan nővel, aki magasan túltesz az elvárásaidon, utána te fogsz ostobának tűnni mellette. Akkor majd megkapod a saját pofonodat az élettől.
2020. jún. 15. 13:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!