Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 1000-ből hány nő lehet ilyen?

1000-ből hány nő lehet ilyen?

Figyelt kérdés

Üdv!


Akinek szempont pl. a helyesírás. 100-ból 5 ember tudja a különbséget pl. az egyelőre/egyenlőre szavak között. Nincs erekcióm a szőrszálhasogatásra, tényleg arról van szó, hogy nekem olyan nő nem kell, akire még egy hivatalos levél megírását sem tudom rábízni. Nem, nem az iskolázottságtól teszem függővé, nekem is csak szakmunkásom van, de ettől függetlenül igyekszem racionálisan, realistán gondolkodni és viselkedni. Tehát a mellméret, súly és hasonló, párkapcsolatban nem releváns tulajdonságok nem érdekelnek, de ha valaki leírja a biciklit g-vel, az kiesett, legyen bármilyen fullos is a teste. Ellenben simán összejönnék egy duci, szemüveges, kisebb mellű, narancsbőrös nővel, ha intelligens humora van, tud kommunikálni, nem a horoszkóptól teszi függővé a kompatibilitásunkat, azaz kollektíven adatott meg neki némi intellektus. Kérdésem tehát az, hogy hány nőnek lehetnek hasonló kritériumai? Ugyanis eddigi életem során talán csak az exemnek volt hasonló mentalitása.


F/28



2020. jún. 8. 12:34
1 2
 1/20 anonim válasza:

A párom már 14 éves kora óta külföldön nevelkedett, vannak magyar szavak, amiket nem tud helyesen leírni. De ettől még okos és értelmes marad. Alapvetően olvashatóan ír, csak ezek a helység-helyiség, egyelőre-egyenlőre, vagy pl. a j-ly helyes használata a gond. Soha nem gondoltam arra hogy ettől már szakítanom kellene. Ez a vicc kategória. Még ha azt mondanád hogy abszolút analfabeta, egy szót se tud normálisan leírni, azt mondom oké. Azért, mert nyilvánvalóan az már az a szint, amikor egy értelmes beszélgetést se tudsz vele lefolytatni, mert nem áll olyan szinten.

Te csak siman kukacoskodó vagy és kész, ezt el kellene ismerned. Én meg ilyen gyökérrel nem jönnék össze, mint te. Ízlés kérdése, de te vagy a kisebb százalék.

2020. jún. 8. 13:12
 2/20 anonim válasza:
Én inkább azt a kérdést tenném fel, hogy 1000-ből hány férfi (vagy egyáltalán hány ember) az, akit ennyire nem érdekel a külső, sem a belső, ellenben a helyesírás és az intelligencia szint fontossága ennyire befolyásolja? Úgy hangzik a kérdésed, mintha titkárnőt keresnél, aki írja meg helyetted a hivatalos leveleket...Lehet bármilyen ronda, de tudjon helyesen írni. Vannak akiknél számít a helyesírás (nálam is), nade az elég röhejes, amivel te jössz. Egy normális, működő kapcsolatot az érzelmek, a vonzódás, a közös tulajdonságok, bizalom és tisztelet működtet. Hogy akarnál működő kapcsolatot egy intelligens, de a szemedben nem vonzó nővel? Kényszer szex? Csak agya legyen, meg töltse be a titkárnő szerepet, a többi nem számít? Van az, amikor nem a saját elképzelésed után kell futni, hanem megállni, tükörbe nézni és meglátni magadban a hibát...
2020. jún. 8. 13:32
 3/20 anonim válasza:
Nem tudok 1000, repezentatív nőt mondani, akivel hegy hónapot jártam. Legalább 350 hónap kell egy ilyen felméréshez, ha egyszerre három nővel járok. Az 30 év csajozás. De ha egyesével csinálja valaki, az 90 év!!
2020. jún. 8. 13:38
 4/20 anonim válasza:

Szerintem rettentő fölényeskedő vagy.

Pontos felmérést készítettél, hogy így lazán kimondod, hogy “ch, 1000-ből csak 5 ember tudja az egyenlőre/egyelőre szavakat használni?” Nem? Akkor meg miért állítod be magad itt burkoltan ilyen felsőbbrendűnek? Nem mellesleg azzal, hogy egy általános iskolában tanított szabállyal fölényeskedsz, amit nem, egyáltalán nem használnak ennyien helytelenül (sokan, de ezek szerint majdnem mindenkinek így kellene). Ennyire azért ne légy büszke magadra...

2020. jún. 8. 13:39
 5/20 anonim válasza:

Válasz: Mindenképpen a kinézet és ego függvénye. Ha a kinézeteket rangsoroljuk, ahol 1 a csúnya, és 10 a tökéletes, akkor 1 től 10 felé haladva, a gyakoriságuk folyamatosan csökken, szerintem lineárisan csökkenő, de a meredekséget nehéz lenne megtippelni.

A kiindulási adat (/statisztika) nem árul el sokat...


Viszont van saját statisztikám:

Én észre vettem, hogy 100 férfiból 95 csak akkor mondja hogy a külső nem releváns, ha tudja, hogy a külseje alapján senkinek sem kellene.

Észre vettem, hogy a 95-ből 5 még hülyének is nézi a környezetét, pedig annyira ritkán lép interakcióba másokkal, és annyira nem ismeri a körülötte lévőket, hogy erre semmi oka nem lenne..

2020. jún. 8. 14:04
 6/20 anonim válasza:

Szerintem sokan így gondolkodnak. Bár nem ennyire szélsőségesen. Nekem sem szimpatikus, ha valaki nem tud helyesen írni. De azért nem ítélek ez alapján azonnal. Van, aki direkt ír hülyén fórumokban vagy csevegésnél. De van olyan is, hogy valaki véletlenül elír egy szót. Attól még nem hülye. Ez bárkivel előfordul, főleg, ha sokat ír, és nem figyel teljesen.

Összefoglalva, az én ismerőseim nagy része az egész embert nézi, nem konkrétan a mellméretet, magasságot, stb.

2020. jún. 8. 14:13
 7/20 anonim válasza:

Ha titkárnőt keresel, miért ebben a kategóriában teszed, ha pedig párt, akkor írjad meg helyette a hivatalos leveledet, ne bízzad rá a te munkád elvégzését!

Hiába találsz akár több olyan lányt, aki elvárásaidnak megfelel, ha ők feltűnően nagy egod miatt szóba sem állnak veled.

.

Tehát kérdésed érdektelen.

2020. jún. 8. 14:28
 8/20 A kérdező kommentje:

Az 1-es kiforgat, személyeskedik és eleve nem arra válaszol, amit kérdeztem, senki egy szóval nem említett nyelvtanulást és az ebből eredeztethető hibákat. Nem sikerült felfogni a lényeget.


A 2-es szintén csak kiforgat, ha nekem nem a külső az elsődleges szempont, akkor már kényszer szex van... Logikus...


A 3-as máris azt hiszi, egy öntelt, egoista, sznob selejt vagyok, csak azért, mert szeretnék elvárni általános iskolai kompetenciákat. Ezek szerint szerinted is túl nagy kérés, hogy a másik tudjon írni. Ki írt büszkeséget? Ki írt felsőbbrendűséget? Takarítóval is összejönnék, ha közös a nevező és nem húzom fel azon magamat, hogy nem sikerül dekódolni, amit írt...


Az 5-ösnek is van saját statja, ez oké is, de ennek semmi köze az én külsőmhöz. Átlagos külsejű vagyok, átlagnál rosszabb lexikális tudással. Ezért nem is értem azokat, akik ilyenkor azzal jönnek, hogy (leegyszerűsítve) nagyképű vagyok, de nyilván írni kell valami degratív jelzőt, azért, mert csak. Az érvelés mindig elmarad, de megszoktam.


A 6-os elírást emleget, ezt szintén nem írtam egy szóval sem, én is elírok szavakat, de a biciglire nem lehet ráfogni, hogy elírás.

2020. jún. 8. 14:34
 9/20 A kérdező kommentje:
8-as, szóval szerinted is csak a titkárnők képesek írni. Remek. Azt sem írtam, hogy az a saját levelem, lehet közös is, de ha azért kell nekem megírnom, mert tudom, hogy a másik fél televágná hibákkal, az szerintem gáz. Jössz te is a nagy egóval... Igen, tényleg hagyjuk.
2020. jún. 8. 14:37
 10/20 anonim válasza:

Szerintem sok ilyen nő van.

De attól, hogy valaki nem mindig tud különbséget tenni a J és a LY között, még lehet ugyanolyan intelligens ember, mint egy grammar náci.

Pl én is eléggé ilyen grammar náci vagyok néha. Pasim viszont apró hibákat ejt az írásban, pl a mindig neki mindíg, a muszáj az muszály stb. De csak ilyesmi, tehát olyat pl nem írna, hogy "hadjuk". Sikerült ezektől eltekintenem szerencsére, és rájöttem mennyire intelligens, mennyi tudás van benne, csak ő az élet más területein jeleskedik. Történelmet, fizikát nagyon vágja pl. Nekem meg ahhoz kb gőzöm nincs :)

2020. jún. 8. 14:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!