Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mennyire gáz ha 23 évesen nem...

Mennyire gáz ha 23 évesen nem tudom még hogy milyen kapcsolatban lenni?

Figyelt kérdés
Még nem találkoztam olyan lánnyal akivel összejöhettem volna, de már eléggé zavaró ez ennyi idősen. El sem tudom képzelni hogy milyen lehet kapcsolatban lenni...
2020. máj. 31. 23:38
 1/9 anonim válasza:
Semennyire. Majd összejön, ha fektetsz bele energiát.
2020. máj. 31. 23:44
 2/9 anonim válasza:
Nincs ezzel gond. Majd találsz valakit, nem kell idegeskedni miatta.
2020. máj. 31. 23:45
 3/9 anonim válasza:
Sajnos én is ebben a cipőben járok.
2020. jún. 1. 00:59
 4/9 anonim válasza:
23 évesen én elég jól tudom, milyen kapcsolatban lenni és irigy vagyok rátok. Srácok, komolyan mondom, ne akarjátok megtudni!
2020. jún. 1. 01:04
 5/9 anonim válasza:

3. vagyok.


Szerelmesnek lenni tényleg gyötrelmes, ha nem viszonozzák.

De azért jó lenne tudni, milyen egy normális kapcsolatban élni, komolyan. Akárki akármit mond, legalább érezném, hogy valaki azt éri irántam amit én iránta. Szinte bármit megtennék érte, hogy legalább érezzem egyszer.

2020. jún. 1. 01:08
 6/9 anonim válasza:
Az úgynevezett párkapcsolat egy ember körül forog, akit a másik mindenben segít és támogat, hogy aztán megcsalják és őt tegyék érte felelőssé. :)
2020. jún. 1. 01:11
 7/9 anonim válasza:

1# "Ha fektetsz bele energiát"


Ne röhögtesd ki magad! Egy kapcsolat nem a belefektetett energia mennyiségtől függ, akárki akármit mond. Minél nagyobb a gürcölés (energia, hívhatod akárminek), annál nagyobb utána a csalódás. Csak hogy mondják valami pozitívat is: nálam általában spontán alakul ki.

Később már igen, valóban kell tenni a kapcsolatért, de AZELŐTT, hogy összejösz valakivel, nem sok értelme van.

2020. jún. 1. 14:22
 8/9 anonim válasza:

Én sem tudom, üdv a csapatban kérdező. Kitartást neked is!

23/L

2020. jún. 1. 14:22
 9/9 anonim válasza:

Hát én sem. Nagy kár.


22/F

2020. jún. 1. 14:24

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!