Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Budapesti srácok (17-26...

Budapesti srácok (17-26 között)! Mit szólnátok egy ilyen 20 éves lányhoz?

Figyelt kérdés

Szóval sportolok, ugyanakkor nem vagyok vékony (168/74). Sok dolog érdekel, az egészségügy egy jövedelmező részén tanulok, de a sport a legfontosabb cél az életemben. Szexuális téren nyitott vagyok, de még nem sikerült megtalálnom azt akivel megtörténhetett volna az első alkalom.

Mint mindenki, én is tele vagyoi hibákkal, úgy külsőleg mint belsőleg.

Kapcsolatot keresek, nincs túl sok elvárásom, csak annyi amennyit én magam is meg tudok adni.

Nem tökéletes, de sportos test, igényesség, érzelmi analfabetizmusnál valamivel magasabb szint, értelmes hobbik, ambíciók, nyitott szexuális gondolkodás, és persze bizonyos fokú érettség.

Aki magára ismert annak szerettel várom az üzenetét.

(Megelőzve a félreértések elkerülését: a "szia.szex" típusú egybites üzenetekre nem fogok válaszolni. Nem, nem nézem meg a farkad, és igen, baj ha "kicsit" kicsúsztál a korhatárból a 40 éveddel)



2020. máj. 14. 08:45
 1/8 anonim válasza:
Nem tűnsz tömeg csajnak. Ilyenkor bánom hogy nincs sportos testem, a többi stimmel.
2020. máj. 14. 09:08
 2/8 anonim válasza:

Tartok tőle, hogy a sok szempontodban már nem azt a szintet képviselem, amit te elvárnál, szóval inkább nem aláztatom meg magam.


26/F

2020. máj. 14. 12:31
 3/8 anonim válasza:

Szia.

Nem vagyok sportos szóval nem egymást keressük.

2020. máj. 14. 14:51
 4/8 anonim válasza:

Kicsit kicsúsztam a korhatárral, negyven elmúltam.

Nem vagyok Pesti.

Ja, és meleg vagyok.

Á, hagyjuk...

😀

2020. máj. 14. 15:11
 5/8 anonim válasza:

Szia!

Nem vagyok sportos, de egyébként szellemileg tudnék veled azonosulni.

Én mérnökhallgató vagyok, pesti, szintén 20 éves, pesti.


178/92 csak hogy be fussunk felesleges köröket a túlsúlyom miatt.

2020. máj. 14. 17:02
 6/8 anonim válasza:
Honnan tudnád mennyire vagy nyitott szexuális téren ha még szűz vagy? :D
2020. máj. 14. 21:54
 7/8 anonim válasza:
Utolsó, pont ezen gondolkodtam...xd
2020. máj. 14. 23:11
 8/8 anonim válasza:
Én is hasonlóan látom a világot, szerintem sok közös van bennünk. Nagyon szívesen megismertelek volna jobban, de sajnos már nem elérhető a profilod, ezért nem tudtam üzenetet küldeni... :(
2020. jún. 28. 11:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!