Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Gáz ha így elhívom randizni?

Gáz ha így elhívom randizni?

Figyelt kérdés
Nyelviskolába járok nyelvet tanulni és ott eléggé tetszik a recepciós lány. Sajnos nem tudok róla semmit, hogy van e párja vagy ilyesmi. Gondolkoztam, hogy bejelölöm facebookon hátha ott többet megtudok róla csak ismeretlenül kicsit furcsa lenne. Azon gondolkoztam, hogy következő alkalommal amikor megyek megkérdezem, hogy esetleg lenne e kedve meginni velem valamit vagy ilyesmi. Csak kicsit tartok tőle, hogy elutasít és utána meg gáz lenne visszajárni és találkozni vele.

2020. máj. 12. 21:40
1 2
 11/16 anonim válasza:
Nem
2020. máj. 14. 11:07
 12/16 A kérdező kommentje:
Nos megkerdeztem es azt mondta persze. Meg en is meglepodtem. Viszont nem megy olyan siman mint utana gondoltam. Azt mondta keressem whatsappon es megbeszeljuk a tobbit. Igy is tettem viszont azt mondta a hetvegek nem jok nekik, mert akkor csaladdal van. Hetkoznap ossze vissza dolgozik, de igazabol nem is baj ez, mert reszemrol ossze tudnank hozni es kesobb meg ha ugy alakul csak talalkoznank hetvegente is. Eddig ketszer kerdeztem whatsappon, de mindig azt mondta most nem jo neki terjunk vissza ra. Igazabol ezen kivul nem nagyon irtam neki, mert annyira nem akarok ilyen sablonos beszelgeteseket, hogy mi ujsag mikyen napod volt stb. Ha vegre talalkoznank gondolom ugyis tobbet beszelnenk es en is tobbszor ra irnek. De nem tudom igy mi tevo legyek. Most minden nap zaklassam, hogy mi ujsag ma esetleg jo neked?
2020. jún. 2. 21:01
 13/16 anonim válasza:

Ajjaj! Női nem megkülönböztető tagjai! Vigyázz, nagyon vigyázz ezzel!

Én sok nőtöl kaptam jó visszajelzéseket a múltban, helyes pasi, jó kiállású stb, de mégsem jött össze semmi. Nem voltam olyan helyzetben, hogy valami kialakulhatott volna. De ez a recepció sztori ismerős! Amikor nagyjából Talán 2 évvel volt idősebb, jó testi adottságú hölgyre néztem, már éreztette a kontaktussal, hogy nem tetszik neki az ember.


Aztán utána egy következő alkalommal, amikor borítékba a pénzt az orvosnak, akkor kinyitotta és belenézett, a nyelve pedig kilógott. Hozzáteszem nagyon jó nő volt, de szét volt zilálva előző este, egy férfi által hatalmas együttlétben

Ráismerek! Úgy megviselte, hogy tesze-tosza fejjel ment be dolgozni, rendbe sem tette magát normális. (ahogy szokták mondani, pont ahogy, mint akit: Tegnap vágtak gerincre)


Tehát nagyon vigyázz a nőkkel! Mert éreztetik, ha nem tetszik nekik valaki és ahogy mondtad, ha legközelebb mész, az kicsit cinkes. Főleg ha nem tudsz laza lenni. Ha nem pénzes a családod, az pedig egy nagyon jó nő, akkor vigyázz, vigyázz!! Nem véletlenül írom.

2020. jún. 3. 13:58
 14/16 anonim válasza:

ha elutasít, akkor sem gáz utána oda járni. Miért lenne az?

És legalább voltál olyan bátor, hogy megpróbáld.

2020. jún. 3. 21:48
 15/16 anonim válasza:
csak a kérdés az, hogy ha lesz neki egy zakója, akkor az hogyan hat a környezetére és a saját önbizalmára, plusz lelki állapotára
2020. jún. 4. 07:13
 16/16 anonim válasza:
Lett belőle valami?
2021. nov. 28. 17:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!