Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Gáz ha így elhívom randizni?

Gáz ha így elhívom randizni?

Figyelt kérdés
Nyelviskolába járok nyelvet tanulni és ott eléggé tetszik a recepciós lány. Sajnos nem tudok róla semmit, hogy van e párja vagy ilyesmi. Gondolkoztam, hogy bejelölöm facebookon hátha ott többet megtudok róla csak ismeretlenül kicsit furcsa lenne. Azon gondolkoztam, hogy következő alkalommal amikor megyek megkérdezem, hogy esetleg lenne e kedve meginni velem valamit vagy ilyesmi. Csak kicsit tartok tőle, hogy elutasít és utána meg gáz lenne visszajárni és találkozni vele.

2020. máj. 12. 21:40
1 2
 1/16 anonim válasza:
Nem gaz szerintem :)
2020. máj. 12. 21:45
 2/16 anonim válasza:
En is igy akarok egy lanyt elhivni csak o uzletben dolgozik. Nem tartom gaznak, ha nemet mond akkor ez van, masnal lesz eselyem, csak keresni kell. Inkabb probald meg es koppanj, mint nem probalod es mindig a kerdolyel marad hogy milett volna ha :D
2020. máj. 12. 22:15
 3/16 anonim válasza:
Ne viccelj, egy nő mindig örül, ha bókolnak neki és ha éreztetik vele, hogy jó nő, és annak fogja venni, ha elhívod! Csak ne izgulj, és ne legyél gáz. Ha meg nemet mond, mondd neki hogy vegye úgy, mint egy bókot, azt csá. Viszont ha igent mond, akkor készülj valami jó hellyel, nehogy lefagyj, hogy oké akkor most mi legyen :)
2020. máj. 12. 22:40
 4/16 anonim válasza:

Én mindig meg akarom kérni mindig az összes fodrász kezét, aki levágja a hajam.


https://www.youtube.com/watch?v=w9i83gr8WHY

2020. máj. 12. 22:59
 5/16 anonim válasza:
Miért lenne gáz, ha elutasít? Világ legtermészetesebb dolga, hogy nem akar mindenki téged/engem/minket. Arra vigyázz csak, hogy ebben az esetben lazán fogadd, nehogy besértődj vagy leszóld érte.
2020. máj. 12. 23:18
 6/16 anonim válasza:
Akkor majd a tanfolyam végén, az utolsó , vagy utolsó előtti héten hívd el. (De talán ne a legeslegutolsó napra/hétre tervezd; mert akkor nehogy pont arra a hétre vegyen ki szabit. De mondjuk talán még "ballagás" után is keresheted; nem fognak elhajtani téged; amúgyis, ha recepción van, akkor tök jó, ő az első ember, akivel találkozol, ha bemész.
2020. máj. 12. 23:49
 7/16 anonim válasza:
Szerintem jó ötlet. Ne tarts tőle, mit fog gondolni. Inkább az legyen benned, hogy mennyit járna a fejedben a téma ha nem próbálnád meg.
2020. máj. 13. 01:23
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor talán nem olyan gáz megkérdezni így majdnem teljesen ismeretlenül. Konkrétan csak a nevét tudom. A 6os válaszolónak üzenném, hogy itt nincs ballagás. Ez egy nyelviskola havonta csak pár alkalommal megyek. Igazából attól is tartok,hogy amikor rákérdeznék lesznek ott mások is és úgy meg neki is kellemetlen lenne szerintem, de megpróbálom valahogy kivárni a megfelelő alkalmat és addig csak nem jön senki :D Egyébként ha nemet mond megsértődni vagy leszólni biztos nem fogom azzal csak magamat égetném le.
2020. máj. 13. 09:56
 9/16 anonim válasza:
Előfordulhat, hogy munkahelyi előírás miatt akkor is nemet kell mondania, ha egyébként igent mondana. Én a tanfolyam lejárta után 1-2 héttel mennék vissza.
2020. máj. 13. 11:24
 10/16 anonim válasza:
Akkor majd adjál neki egy borítékot, amiben üzenet van; lehet az a kis átlátszó fóliatasak is, ami egy patenttal záródik; abból is tehát van boríték méretű-formájú. Azt azért gondoltam, mert akkor átlátszik, és látszódik, hogy nem pl pénz van benne, mintha "pénzért veled töltötte volna az éjszakát", hanem látszik benne, hogy csak egy papír van, levelet akarsz adni neki. Vagy akkor még kevésbé félreérthető, ha inkább A/4-es borítékot használsz, és akkor biztos senki nem érti félre, aki látja ezt a jelenetet; és akkor A/4-es lapra is írhatnád, vagy mondjuk írólapot is rakhatsz bele, hogy "Van kedved eljönni velem randizni/kávézni jövő pénteken (pl)? Akkor kérlek, hívj! és alá a te számod, a kérdező száma." Vagy nemtom, de akár pl így ez is jó lehet. Szerintem. És akkor így nem kell rögtön reagálnia, tehát nem égsz be esetlegesen; neki föl van dobva a labda; ha akarja, keres, ha nem akarja , nem keres. Tehát nem égsz be, és nem is rögtön letámadod, hogy jön-e,hanem a kezédbe adod a döntést.
2020. máj. 13. 13:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!