Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Meleg fiúk, lenne kedvetek...

Meleg fiúk, lenne kedvetek ismerkedni velem?

Figyelt kérdés

👋Sziasztok!👋


🎭Én alapvetően egy színház-kedvelő ember vagyok. Inkább húz a szívem az Operettszínház felé, de nem vetem meg a más színházakat sem. A Thália Színház a második kedvenc helyem. Igaz ami igaz csak kettő darabot láttam, de azok magával ragadóak voltak.🎭


📶Opera-imádó vagyok. Imádom ezt a műfajt. Kedvenceim közé tartozik: Maria Callas, Luciano Pavarotti, de a három tenor is.📶


🗣️ Szókimondó ember vagyok. Ami a gyakorlatban annyit jelent, hogy semmit sem rejtek véka alá. Tehát mindenféle véleményemet megosztom az emberekkel. Emiatt utál a legtöbb ember, de azt vallom, hogy minden embernek alanyi jogon jár az, hogy őszinte legyek vele.🗣️


🏗️Nagy érdeklődést mutatok az építészet iránt, de ebből is a barokk-stílus felé. Szeretem az agyon díszített dolgokat a már-már túlságosan túlszaturált díszítést is.🏗️


🖼️Ha már színház, akkor arról is fontosnak tartom beszélni, hogy ugyanúgy a múzeumokat is imádom. Főleg ami a művészetekkel foglalkozik. De szóba jöhetnek a kiállítások is.🖼️


🎹 Komolyzene-kedvelő is vagyok. Itt aztán semmi sem szab határt. Mindent imádok ami komolyzene. De Mozart, Vivaldi, Bach, Chopin, Liszt Ferenc a kedvenceim.🎹


Szerintem itt az ideje másról is beszélni.



🏫Jelenleg turisztikai szakon tanulok, mivel szállodai recepciós szeretnék lenni. Pontosabban ez a célomhoz vezető út. Ugyanis én szállodalánc-igazgató akarok lenni. És ezért tanulok ezen a szakon.🏫


📘Ha már az iskoláról van szó, akkor fontos megemlíteni, hogy én alapvetően humán beállítottságú vagyok. Tehát jobban érdekel az irodalom, a magyar, a történelem. De nem ezek a kedvenc tantárgyaim. Ugyanis ezek az: angol, történelem, turizmus rendszere.📘


👨‍🎓Ha már tantárgyak akkor arról is beszélnem kell, hogy én stréber vagyok, ami miatt cseppet sem érzem magam kínosan, mivel úgy gondolom ebben semmi baj sincs.👨‍🎓



📢Én egy maximalista, ambíciózus ember vagyok. Vannak terveim, amit úgy gondolom minden embernek lennie kell.📢


👨‍👨‍👦Egy meleg ember vagyok.👨‍👨‍👦


UPDATE: 🎮Fontos változást írni, illetve azt, amit kifelejtettem, videojáték: igazából minden olyan típusú játékot szeretem, ami stratégiai, turn-based, grand-strategy, esetleg scifi-rpg. De, hogy ne üres beszéd legyen itt hagyok néhány címet is: Crusader Kings II (CK2) Europa Universalis IV (EU4) Stellaris Federation, Hearts Of Iron IV (Hoi4)


▶️ Elérkeztünk a számomra legizgalmasabb részhez: ennél a résznél a kedvelt YouTubereket mutatom meg. Igazából mostanában angol videóst nézek, Alex The Rambler-t. Őt igazából azért kedvelem, mert a személyisége nagyon-nagyon megnyerő és vicces.▶️

🇬🇧Azért került ide ez a zászló, mert az elmúlt fél évben át álltam ilyen nyelvű videók nézésére.🇬🇧



2020. máj. 12. 16:42
1 2 3 4
 11/35 anonim válasza:

Szerintem a korodbeliek között nem nagyon fogsz barátokat, társat találni, mert a te gondolkodásod sokkal komolyabb, felnőttesebb, mint a tizenévesek 95%-a.


De azert sok sikert kívánok neked! ;)

2020. máj. 12. 18:06
 12/35 A kérdező kommentje:
Kedves, 11-es! Egyébként teljes mértékben igazad van, nincs is párom, mert a legtöbb meleg (tisztelet a kivételnek!!) Alkalmi kapcsolatot keres... Én pedig nem, mert én csak komoly kapcsolatot vagyok hajlandó keresni. De így jártam. A reményt viszont nem adtam fel.
2020. máj. 12. 18:09
 13/35 anonim válasza:
Megint 5-ös vagyok (az előző meg másvalaki egyébként.) Köszönöm a válaszaidat.Elég rendszertelenül járok a gyakorikérdésekre, de majd benézek ide megint, bejelöltem magamnak a kérdést. Minden jót addig is! :)
2020. máj. 12. 18:09
 14/35 anonim válasza:

"Stellaris Federation"


A Stellaris Federation egy DLC, ami külön nem játszható csak az alapjátékkal. Amúgy, ha van kedved multizni írj rám.

2020. máj. 12. 18:19
 15/35 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Akkor elnézést kérek, nem tudtam, hogy az egy DLC. Sajnos szerkeszteni nem lehet a bejegyzést.
2020. máj. 12. 18:26
 16/35 anonim válasza:
A multizáson nem változtat. A többi Paradox játékkal is szoktunk játszani. Van, hogy 8-10-en is. Úgyhogy, ha gondolod majd keress meg. .)
2020. máj. 12. 18:28
 17/35 anonim válasza:
Hoi4 multihoz lenne kedvem, egy ideje próbálok egy kommunista nagy Magyarországot csinálni, 1-2 babbal csinalni, de player segitseg nelkul szinte lehetetlen :D
2020. máj. 12. 21:26
 18/35 anonim válasza:

Csak annyi kérdésem lenne, hogy a rokokó nem tetszik? Az még agyondíszítettebb stílus, mint a barokk. :))


Nekem amúgy a reneszánsz letisztult formái sokkal szimpatikusabbak. - bár igaz, hogy az egyik kedvenc templomom barokk (San Carlino) és a másik kedvencem meg gótikus (Párizsi Notre Dame). :))


Amúgy nem sok 17 évesen fiatalt láttam, aki ilyen művelt és ennyire érdeklődik a klasszikus művészetek iránt. Taps! 👏🏻

2020. máj. 12. 22:26
 19/35 A kérdező kommentje:

Kedves, utolsó!

Köszönöm szépen a válaszodat, illetve a bókot!

A kérdésre pedig válaszolva: életemben nem hallottam még a rokokó stílusról, most elsüllyedtem szégyenemben, mert nem ismerem.

2020. máj. 13. 08:54
 20/35 anonim válasza:

Nekem ismerős vagy lmbt csoportból. :D

Csak én lány vagyok. De sok sikert kívánok neked!

2020. máj. 14. 14:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!