Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Meleg fiúk, lenne kedvetek...

Meleg fiúk, lenne kedvetek ismerkedni velem?

Figyelt kérdés

👋Sziasztok!👋


🎭Én alapvetően egy színház-kedvelő ember vagyok. Inkább húz a szívem az Operettszínház felé, de nem vetem meg a más színházakat sem. A Thália Színház a második kedvenc helyem. Igaz ami igaz csak kettő darabot láttam, de azok magával ragadóak voltak.🎭


📶Opera-imádó vagyok. Imádom ezt a műfajt. Kedvenceim közé tartozik: Maria Callas, Luciano Pavarotti, de a három tenor is.📶


🗣️ Szókimondó ember vagyok. Ami a gyakorlatban annyit jelent, hogy semmit sem rejtek véka alá. Tehát mindenféle véleményemet megosztom az emberekkel. Emiatt utál a legtöbb ember, de azt vallom, hogy minden embernek alanyi jogon jár az, hogy őszinte legyek vele.🗣️


🏗️Nagy érdeklődést mutatok az építészet iránt, de ebből is a barokk-stílus felé. Szeretem az agyon díszített dolgokat a már-már túlságosan túlszaturált díszítést is.🏗️


🖼️Ha már színház, akkor arról is fontosnak tartom beszélni, hogy ugyanúgy a múzeumokat is imádom. Főleg ami a művészetekkel foglalkozik. De szóba jöhetnek a kiállítások is.🖼️


🎹 Komolyzene-kedvelő is vagyok. Itt aztán semmi sem szab határt. Mindent imádok ami komolyzene. De Mozart, Vivaldi, Bach, Chopin, Liszt Ferenc a kedvenceim.🎹


Szerintem itt az ideje másról is beszélni.



🏫Jelenleg turisztikai szakon tanulok, mivel szállodai recepciós szeretnék lenni. Pontosabban ez a célomhoz vezető út. Ugyanis én szállodalánc-igazgató akarok lenni. És ezért tanulok ezen a szakon.🏫


📘Ha már az iskoláról van szó, akkor fontos megemlíteni, hogy én alapvetően humán beállítottságú vagyok. Tehát jobban érdekel az irodalom, a magyar, a történelem. De nem ezek a kedvenc tantárgyaim. Ugyanis ezek az: angol, történelem, turizmus rendszere.📘


👨‍🎓Ha már tantárgyak akkor arról is beszélnem kell, hogy én stréber vagyok, ami miatt cseppet sem érzem magam kínosan, mivel úgy gondolom ebben semmi baj sincs.👨‍🎓



📢Én egy maximalista, ambíciózus ember vagyok. Vannak terveim, amit úgy gondolom minden embernek lennie kell.📢


👨‍👨‍👦Egy meleg ember vagyok.👨‍👨‍👦


UPDATE: 🎮Fontos változást írni, illetve azt, amit kifelejtettem, videojáték: igazából minden olyan típusú játékot szeretem, ami stratégiai, turn-based, grand-strategy, esetleg scifi-rpg. De, hogy ne üres beszéd legyen itt hagyok néhány címet is: Crusader Kings II (CK2) Europa Universalis IV (EU4) Stellaris Federation, Hearts Of Iron IV (Hoi4)


▶️ Elérkeztünk a számomra legizgalmasabb részhez: ennél a résznél a kedvelt YouTubereket mutatom meg. Igazából mostanában angol videóst nézek, Alex The Rambler-t. Őt igazából azért kedvelem, mert a személyisége nagyon-nagyon megnyerő és vicces.▶️

🇬🇧Azért került ide ez a zászló, mert az elmúlt fél évben át álltam ilyen nyelvű videók nézésére.🇬🇧



2020. máj. 12. 16:42
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
Illetve 17 éves leszek.
2020. máj. 12. 17:04
 2/35 anonim válasza:
Huuu, ezt (nem) kicsit túltoltad!😀
2020. máj. 12. 17:06
 3/35 A kérdező kommentje:

Kedves, kettes én úgy gondolom meg kell adni a módját. Tudom, hogy nem kötekedésből írtad, de jobb lenne, ha ezt írtam volna?

"17 éves vagyok, meleg, 14-20 éves korig ismerkedni valaki?

2020. máj. 12. 17:08
 4/35 anonim válasza:
Hát, ha fiatalabb lennék, nagyon tetszene egy ilyen határozott, értelmes és talán érzelmes (?)! srác! 😊
2020. máj. 12. 17:14
 5/35 anonim válasza:
Kíváncsiságból elolvastam a nyitó kommented (hetero vagyok). Azt írod, szókimondó vagy. Szabad olyat kérdezni tőled, hogy a szókimondásod lefedi azt is , hogy a való életben felvállalod a melegséged? Milyen reakciókkal találkozol? Ez mennyiben nehezíti, illetve könnyíti életed?
2020. máj. 12. 17:17
 6/35 anonim válasza:
Nem vagyok meleg, így szóba se jöhet, de kettessel nem értek egyet. Egy társkereső felhívásnak igenis így kell kinéznie, nem egysoros "18/f valaki ismerkedni?"-nek.
2020. máj. 12. 17:30
 7/35 A kérdező kommentje:

Kedves ötös! Köszönöm szépen a válaszod és a kérdéseket, a válasz a következő: igen, a való életben is szókimondó vagyok, ezért is van bajom azzal, hogy sok ember ezért utál, mert nem azt mondom, amit hallani akarnak. Illetve ha a második kérdésed az elsőre vonatkozott volna akkor azt felelem, hogy igen sajnos így nehezen találok párt, sőt nem is volt még barátom, szűz is vagyok.


Viszont ha a tapasztalataimat kérdezed a meleg ismerkedés kapcsán akkor pedig a válaszom a következő: két éve folyamatosan nonszensz indokkal utasítanak vissza, nincs 20+-os nemi szervem, nem vagyok gazdag, nincs olyan kinézetem, stb.


Illetve ez friss: Még múlt héten bejelölt Facebookon egy srác, én megkérdeztem mi volt az indoka erre és ő azt válaszolta, mert ismerkedni szeretne. Én megörültem, mert nem akarnak velem a legtöbben ismerkedni, rövid időn belül írtam neki írjon magáról amit jónak gondol... Azt válaszolta hívásozni szeretne, belementem, bár voltak fenntartásaim (a végén kiderült jogosan.)


Egy jó hangulatú beszélgetésünk volt, két órát beszélgettünk és úgy az első óránál megkérdezte, hogy mik a preferrnciáim a szexben, mert ő alkalmi kapcsolatot keres. Írom neki, hogy nekem princípiumom (ebben a kontextusban alapelvre gondolok.) És se vele se senkivel sem fogok alkalmi kapcsolatot létesíteni. Azt mondta megbeszéljük majd...


Aztán rá két napra újra beszéltünk és újra megkérdezte, hogy össze fekszem-e vele. Tiszteletteljesen elmondtam neki, hogy se vele se senkivel sem vagyok hajlandó alkalmi kapcsolatot létesíteni.


És erre közli velem, hogy egy utolsó, szemét, undorító, beteges, konzervatív hülye barom vagyok, akinek nem lesz kapcsolata és aki nem fog tudni sehová sem beilleszkedni. És közölte, hogy hajléktalan leszek, mert egy hülye vagyok.


Én elmondtam neki, hogy inkább legyek hülye, minthogy aki fűvel-fával összefekszik. Én emiatt a rossz tapasztalat miatt nem szeretnék hívásozni, mert attól tartok, hogy megint én leszek a hibás, mert konzervatívan tartom magam az elveimhez.

2020. máj. 12. 17:43
 8/35 anonim válasza:

Az 5-ös (hetero) vagyok. Értelek, sok sikert kívánok neked! Értelmesnek tűnsz, és ha így van, becsülendő.

Egyébként lehet, hogy pontatlanul fogalmaztam, mert talán nem ment át jól az egyik kérdésem. Megfogalmazom másképp.

Nem jut eszembe a nemzetközi fogalom ara, amikor lbtm-esek KIÁLLNAK a világ elé, felvállalják, hogy őrájuk ez jellemző. Te megtetted már? Tehát pl ha bemész a suliba, mindenki tudja, hogy meleg vagy, mert felvállaltad? Ha igen, akkor hogyan néznek rád? Zaklatnak-e? Kiközösítenek ezért? Van, aki elfogad? Vannak hetero barátságaid pl lányok, fiúk közül?

(Szólj, ha esetleg zavarnak a kérdéseim, akkor nem írok. Egyébként szeretek beszélgetni, gondoltam, rákérdezek ezekre tőled, mert érdekel a szociológiai jelenségek, és pl a pszichológia is.)

2020. máj. 12. 17:58
 9/35 A kérdező kommentje:

Kedves ötös! Az osztályom tudja, hogy meleg vagyok, de nem csesztetnek érte, bántanak, vagy valami hasonló. (vagy csak mind a hátam mögött teszi és ezért nem tudok róla.)


Igen, nyíltan felvállom, mert nem vagyok ilyen szempontból "bújos" mármint ha érted mire gondolok. Előző sulimban fejtette ki véleményét a volt osztálytársam, hogy én egy beteg ember vagyok, mert meleg vagyok és, hogy gyújtósnak tökéletes vagyok. És nem zavarnak a kérdéseid, kérdezz nyugodtan.

2020. máj. 12. 18:04
 10/35 A kérdező kommentje:
Heteró barátaim vannak. A három legjobb barátom speciel mind heteró. Az egyikkel 12 éve legjobb barátok vagyunk.
2020. máj. 12. 18:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!