Kezdőoldal » Ismerkedés » Tanulótárs keresés » Segìtene valaki emelt fizika...

Segìtene valaki emelt fizika érettségire való felkészülésben?

Figyelt kérdés

Hirtelen derult ki hogy emelteznem kéne es nem közepeznem, ha érdekel miért priviben kifejtem.Most eléggé le vagyok maradva sajnos🙄.Kérem azokat az üzeneteket mellőzzétek, hogy keress magàn tanàrt mert arra nincs pénzem.Apa a külön angolomat se fizeti, azt is én fizetem, és ìgy is rohamosan fogy a félretett pénzem.


Előre is köszi a válaszokat!♥️



2021. jan. 16. 15:27
A kérdező szavazást indított:
Fizika
Emelt
Tanulni
9 szavazat
 1/3 anonim válasza:
Nagyon szívesen segítenék, de hát én csak lerontanálak fizikából mert hát én rossz vagyok abból a tantárgyból.. De kivonom hogy sikerüljön az érettségid. Sok sikert!
2021. jan. 16. 16:10
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, azért aranyos vagy:)
2021. jan. 16. 17:51
 3/3 anonim válasza:

BME Mérnökinfón vagyok, pont most vizsgázom Fizikából.


Következő félévben lesz még fizikám, mint tantárgy. Mi, infós ként nem óriási magaslatokban végezzük a fizikát, de ha van kérdésed szívesen válaszolok vagy el gondolkodom veled 1-1 feladaton ha tudok :D

2021. jan. 23. 23:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!