Kezdőoldal » Ismerkedés » Tanulótárs keresés » Vannak olyan oldalak, ahol...

Vannak olyan oldalak, ahol kezdő angolosok tudnak beszélgetni telefonon?

Figyelt kérdés

Úgy érzem az angolom úgy fejlődne a legjobban, ha használnám. De nem levelezésbe, hanem rendes beszélgetésbe, mert nekem sok gondom van a kiejtéssel.


Ismertek olyan oldalakat, ahol lehet találni úgymond "tanulótársat"?


2020. aug. 12. 09:32
1 2
 1/11 anonim válasza:
Nincs
2020. aug. 12. 09:38
 2/11 anonim válasza:
Én se tudok olyat csak ahol írni lehet. Viszont javaslom hogy nézz angolul akár magyar felirattal filmet vagy youtubeon videókat és mondd utánuk a szavakat, úgy sokat tudsz tanulni. Nekem a sorozatok sokat segítettek
2020. aug. 12. 10:11
 3/11 anonim válasza:

Pl Interpals, iTalki, speaky meg mittomén


Találsz valakit aki szimpatikus aztán átmentek skypra, messengerre, whatsappra és akkor tudtok beszélgetni is.

2020. aug. 12. 10:38
 4/11 anonim válasza:
Én is ugyan így vagyok mint te
2020. aug. 12. 11:09
 5/11 anonim válasza:
HelloTalk
2020. aug. 12. 11:42
 6/11 anonim válasza:
Fizetsz szépen egy nyelvtanárt mint más!
2020. aug. 12. 12:55
 7/11 anonim válasza:

Interpals és hasonló netbarát oldalak, vagy akár játékokban is tudod használni az angolt.

Amúgy én is fejleszteném, nekem a kiejtésemen kívül minden jó, csak nem használtam már évek óta beszéd formában, szóval ha gondolod én szívesen beszélgetek veled.

21/f

2020. aug. 12. 14:17
 8/11 anonim válasza:
Tandem
2020. aug. 17. 17:16
 9/11 anonim válasza:

Ha gamer vagy akkor online jatekokban tudsz beszelgetni mikrofonon keresztul ha kulfoldiekkel jatszol.


Language exchange oldalakon is tudsz keresni levelezotarsat es lehet lesz olyan is akit fel tudsz hivni pl messengeren es beszelgetni vele. Ha no vagy akkor sok lesz a perverz ferfi, ha ferfi vagy akkor meg alig akarnak majd visszairni. A ferfiak azert mert sokan csak nokkel beszelgetnek, a nok meg kapnak eleg uzenetet, nem birnak mindere valaszolni.


Nekem is irhatsz, en tudok veled beszelgetni angolul, ugyis egesz nap angolul beszelek :D

2020. aug. 31. 03:03
 10/11 anonim válasza:

Discord

Szervezz be más kezdőket is, és hajrá.

2020. szept. 11. 20:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!