Ágota Cs kérdése:
Falmászáshoz keresek mászótársat, aki heti rendszerességgel 2* ráér kb 2 órára Bp-n a késő délutáni vagy esti órákban. Lehetsz fiatalabb vagy idősebb,a lényeg, hogy neked is a célod a hosszútávú edzés legyen!?
Figyelt kérdés
L/65 kg/172 cm2024. márc. 2. 21:02
1/4 anonim válasza:
Szeretek mászni
2024. márc. 2. 22:04
2/4 anonim válasza:
Én írtam neked tavaly nyáron, ugyanerre vagy hasonló mászós kérdésedre. Részletesen megválaszoltam a kérdéseid, de utána arra sem vetted a fáradtságot hogy pl. annyit írj 'bocs de más az elképzelésem' vagy ilyesmi.
2024. márc. 2. 22:16
3/4 anonim válasza:
Szia, engem érdekel
19
2024. márc. 5. 11:48
4/4 anonim válasza:
Engem érdekel.
2024. márc. 14. 16:52
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!