Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Hogy találnék én így párt?

Hogy találnék én így párt?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel voltunk plázázni, és amikor a barátnőm átöltözött, akkor két velem egykorú (17-18 évesek) azt súgdolozták gúnyosan: hogy néz ki ez a nő?! és rám pillantottak… egy kicsit rosszul esett mert nőnemű létemre jól esne egy párkapcsolat. tudom senki se tökéletes, de így hogy találok párt ha így néznek?

tegnap 22:25
1 2
 11/12 anonim válasza:

Mert egy vadidegen pár képről megmondja majd, hogy szép-e vagy sem :)

Szerintem meg ne küldj idegeneknek itt semmit, van aki pld nem fotogén és képen hülyébben néz ki, mint élőben.

Máris torz képet kapsz magadról.

A másik meg az, hogy miért hagynád, hogy arctalan emberek véleményezzenek téged? Mi ez valami húspiac?

Lehet egy olyan ember rondázna itt le, akihez bottal nem nyúlnál. Vagy fordítva. Nem feltétlen az ilyen arctalan emberek véleménye számít. Sőt semennyire nem számít a véleményük, hogy őszinte legyek.

Valszeg csak akarnak 1-2 képet, amire recskázni tudnak a nyomorukban.

25F

ma 16:26
 12/12 anonim válasza:

Én segítő szándékkal írtam, nincsenek hátsó szándékaim. Ha recskázni akarok akkor felmegyek az xvideos pont com oldalra és ott töménytelen mennyiségű szexvideót meg tudok nézni, te okostojás.


36/F

ma 16:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!