Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Hogy találnék én így párt?

Hogy találnék én így párt?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel voltunk plázázni, és amikor a barátnőm átöltözött, akkor két velem egykorú (17-18 évesek) azt súgdolozták gúnyosan: hogy néz ki ez a nő?! és rám pillantottak… egy kicsit rosszul esett mert nőnemű létemre jól esne egy párkapcsolat. tudom senki se tökéletes, de így hogy találok párt ha így néznek?

tegnap 22:25
1 2
 1/12 anonim válasza:
Azért mert 2 tinip*csának nem tetszel, még nem jelenti azt hogy senkinek nem fogsz
tegnap 22:29
 2/12 anonim válasza:

Lehet a jó értelemben mondták, nem?

Hogy jézusom eldobom az agyam, ahogy az a fiatal nő kinéz?

Vagy az undor megfigyelhető volt az arcukon?

Esetleg a hangsúlyról még írhattál volna.

25F

tegnap 22:30
 3/12 anonim válasza:
#2 írja hogy gúnyosan mondták
tegnap 22:31
 4/12 anonim válasza:
Tényleg nem két vadidegen tinipicsa véleményére kellene alapoznod.
tegnap 22:42
 5/12 A kérdező kommentje:
#2 gúnyosnak hangzottak… fura volt hallani ezt az ellenkező neműtől mert eddig csak a saját nememtől kaptam támadást
tegnap 22:43
 6/12 A kérdező kommentje:
amúgy hímek voltak az illetők :(
tegnap 22:44
 7/12 anonim válasza:
Linkelt képet
ma 03:50
 8/12 anonim válasza:
Nem is ilyen párra van szükséged, szóval ne vedd magadra. Azért ne legyen hogy csak legyen valaki, olyannal legyél aki igazán szeret. Ilyet nehéz találni, valószínűleg még évekbe fog telni, de hidd el, megéri rá várni.
ma 09:59
 9/12 anonim válasza:

Figyi, privátba ha küldesz képet akkor tudok véleményt mondani. Mert igy látatlanba most mit mondjak neked!?

Általában szoktak az emberek párt találni, van akinek könnyebben megy, van akinek nehezebben.


36/F

ma 11:51
 10/12 anonim válasza:
9# nek igaza van. Ha küldesz egy képet magadról írok véleményt is.
ma 16:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!