Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Szerintetek egy férfinek...

Szerintetek egy férfinek eLmondani ezt gáz?

Figyelt kérdés
Van egy férfi ismerősöm és nagyon vonzódom hozzá.A múltkor taLáLkoztunk és megöleltük egymást több percig is. Ezt nem tudom hova tenni mert nem beszéltünk erről. Ez már a harmadik ilyen ölelés. Szerintem ő is vonzódik hozzám.De soha nem történik több és csak általános dolgokról beszélgetünk.Gáz elmondani neki hogy mennyire jól esik ez az ölelés nekem nő létemre? Szívesen folytatnám vele de ezt még főleg nem merném mondani. Sajnos a mai világban nem tudom mi az ami ilyenkor történik régen a férfi ha ezt tette már rég egyértelmű volt hogy mit szeretne.
szept. 15. 10:25
 1/9 anonim válasza:
Attól függ , ki van kapcsolatban ki mit pótol ezzel . Ideálisan az a jó ha senkinek nincs társa vagy mindkettőtök unalmas rossz viszonyban éltek. Ekkor ki kell ugrani , nem titokban kettős játszmázni stb .
szept. 15. 10:29
 2/9 anonim válasza:
Ha felnőtt, érett férfi, akkor lépne tovább is, ha akarna.
szept. 15. 10:34
 3/9 anonim válasza:

Csak simán lehet személyesebb, egyértelműbb talikra is invitálni. Látni fogod, hogy mennyire nyitott rá.

De ez a hosszas ölelés mindenképp jó jel.

szept. 15. 10:41
 4/9 anonim válasza:
Nem tudjuk, hogy pl. mindketten függetlenek vagytok-e, mióta ismeritek egymást, ki szokta kezdeményezni az ölelést stb. Valamelyikőtöknek ennél többet kellene tennie, ha többet akartok egymástól, csak gyakori eset, hogy ilyenkor mindkét fél attól tart, hogy "mi lesz, ha rosszul gondolom, és ő mégsem azt akarja, amit én". Szerintem abban nincs semmi rossz, ha elmondod neki, hogy jó érzés számodra, ha ölelkeztek, bár ezt már nyilván mindketten tudjátok, máskülönben nem csinálnátok többször is. A legközelebbi alkalomkor kezdeményezheted te is az ölelést, simogasd a hátát, a karját, hajolj bele a nyakába (akár meg is puszilhatod ott), vagy nézz mélyen a szemébe, aztán hátha veszi a lapot. Az a baj, hogy a nők viselkedése is rengeteget változott az elmúlt évtizedekben, így sokszor a férfiak is bizalmatlanabbak, visszahúzódóbbak, kevésbé mernek egyértelműek lenni, mert sok nő nagyon bunkó módon tudja közölni a visszautasítást, vagy csak játszadozik a férfival.
szept. 15. 10:50
 5/9 A kérdező kommentje:
Az ölelést egyszerre szoktuk de talán ő kezdi nehéz megállapítani. Nekem nincs senkim ő viszont nem egyértelmű. Egyszer van neki egyszer nincs. Ugyanaz a nő de sokszor összevesznek.
szept. 15. 11:40
 6/9 anonim válasza:
#5: Hát akkor nem tudom. Ebben az esetben neki kellene tiszta lappal indítania, mert így az is benne lehet a pakliban, hogy te csak valamiféle "pótlék" vagy neki, esetleg szexben reménykedik. Szerintem próbáld meg azt, hogy elmondod, hogy bejön neked mint férfi, de csak akkor vagy hajlandó tovább menni ennél, ha ő egyértelműen téged választ. Ha habozik, kitérő választ ad stb., akkor hanyagold.
szept. 15. 11:53
 7/9 anonim válasza:
Vannak baráti társaságok, ahol manapság ölelés van köszönésnél. Mint régen a puszi volt. Szóval lehet mindenkivel ez van neki. Ezzel is számol. De amúgy simán elhívhatod valahova. Amit arra reagál abból esélyesen lejön, hogy mi van. Lehet persze hogy el megy, és csak barátkozik, de akkor is azt a találkozóból már észreveszed szerintem.
szept. 15. 12:21
 8/9 anonim válasza:
Te fogsz rácseszni , mert ha tartalék leszel ő ide oda fog járni , ha belezúgsz az érzelmi dilemma , ha ő akar kisajátítani menekülhetsz ....
szept. 15. 12:52
 9/9 anonim válasza:
Ez a történet tetszik nekem. Ehhez fontos lenne, ha terítenétek a nézeteiteket. Te vonzódsz hozzá, ő sem közömbös feléd, ez így pozitív. De lehet, hogy ez neki elég lenne így folytatni.
szept. 15. 12:58

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!