Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Esetleg van itt olyan ember...

Esetleg van itt olyan ember aki deperszonalizációvan derealizációvan küzd?

Figyelt kérdés

Csak szeretnék valakivel beszélgetni akinek hasonló problémái vannak, nem vagyok benne biztos, hogy konkrétan deperszonalizációs-derealizációs zavarom van, de már nagyon nem bírom.

Félek, hogy az emberek nem igaziak és semmi sem az mintha egy szimulációban/álomban/filmben élnek és csak én vagyok az egyetlen igazi.

Kérlek ha valaminek hasonló problémái vannak írjon rám, félek, hogy kezdek megőrülni.



aug. 22. 03:05
 1/5 anonim válasza:
Régen nekem volt a stressztől és kimerültségtől. Gondolj arra, hogy ez mindenképp el fog múlni. Pszichológus?
aug. 22. 04:35
 2/5 anonim válasza:
Irhatnek, de nem hiszem hogy megnyugtatna, hiszen csak csak egy program vagyok
aug. 22. 09:28
 3/5 anonim válasza:

Mi van, ha ez a kérdés sem valós? :/

Nem viccelek, én is ezzel küzdök

aug. 22. 15:47
 4/5 anonim válasza:

Utolsó(k) :

Relaxálni kell, nem tovább pörgetni magad, a másokat.

Ezidáig éltél 10-20-30-x évet. Szerinted ezek az évtizedek voltak hamisak vagy ez a hosszabb/rövidebb időszak, mióta a derealizáció tart? Egyértelmű hogy az utóbbi. Na ugye!


Gondolj arra, hogy ez csak az agyad kémiája: hormonok, fáradtság, stressz, átviteli zavar.

Térj vissza az egészséges alvásra, pozitív életszemléletre, vitaminokra, szakorvosi segítségre,és minden helyregyün!

aug. 22. 21:44
 5/5 anonim válasza:

4# A mostani (deperszonalizációs) korszak a "hamis", egyértelmű.


Megfogadom a tanácsod :)

aug. 23. 10:41

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!