Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Kinek lenne kedve urbexes...

Kinek lenne kedve urbexes helyeket együtt felfedezni?

Figyelt kérdés

Szeretnèk pár helyre eljutni. Csoportokban rendszeresen tájèkozódom a lehetősègekről. Sajnos egyedül nem mertem mèg belevágni. A célom a tartalomgyártás és megörökítés.

30 év körüli nő vagyok. Leginkább komoly szándékú, maga iránt felelősségteljes, történelmi érdeklődéssel bíró személyeket keresek. Vegyes csapatot. Aki szeretne, írjon privát is.



júl. 3. 14:16
1 2
 1/13 anonim válasza:
Rakoczi 66 erdekelne, vagy Ultimo Impero.
júl. 3. 15:31
 2/13 A kérdező kommentje:
Utánanéztem. Azt hittem, csak egy betonszörny. Úgy látom, kitűnő paranormális helyszín is lehet. Urbex szempontjából valószínű, nem nagy szám.
júl. 3. 16:32
 3/13 anonim válasza:
Megyek massal, nem gond.
júl. 3. 17:32
 4/13 A kérdező kommentje:

Biztos azért kommenteltél ide. XD

Nagy veszteség éri majd a jelentkezőket.... Sok sikert!

júl. 3. 17:46
 5/13 anonim válasza:

Én most készülök kamerát venni, vagyis pontosabban elb@$2ni rá minden pénzem, így egy ideig biztos nem tudok majd utazni semerre. Igen, ennyire vagyok felelősségteljes.

A szellemváros Szentkirályszabadján lett körbe fotózva eddig, készült ott

néhány jó kép, de annyira nem érdekes így, hogy mindenki ismeri.

júl. 3. 19:10
 6/13 A kérdező kommentje:
3as írok privát. Szerintem félreértettük egymást!
júl. 3. 19:23
 7/13 anonim válasza:

engem is érdekelne egy ilyen, még sose voltam de biztos nagyon érdekes lehet

csak ne legyen 300km+ ra

F/30

júl. 3. 21:22
 8/13 A kérdező kommentje:
7 Írj privát. Én pesti vagyok, de mobilis vagyok.
júl. 3. 21:25
 9/13 anonim válasza:
Lenne nehány hely amit megnéznék, de ti nem tartotok attól, hogy engedély nélkül mászkáltok más tulajdonán?
júl. 3. 22:11
 10/13 A kérdező kommentje:

Majd ha összeáll a csapatunk, ráèrünk ezen agyalni. A múltkori kísérletem kudarcba fulladt. Privátba mindenkinek válaszolok.

Azt leszögezem, hogy próbáljunk szűrni. Itt a cél, hogy a múlt szépségeit, érdekes építményeket, sztorik helyszíneit örökítsük meg, ki-ki milyen céllal. A rongálás, a betörés tabu, még ha nem is lakják. Olyan helyekre megyünk, ahol más is könnyen bejut, úgymond kezdő urbex csoportnak szánom ezt a kísérletet. Nyilván, tájékozódni kell. A hajléktalanoktól, drogosoktól jobban kell tartani, persze a hatóság is betalálhat, ne adj Isten. Próbálok majd engedélyhez folyamodni, ahogy tudok, de kiemelem a testi épségünk ès az anyagi javak teljes védelmét. Olyan embert írjon, aki megbízható, és kellő felelősség bír.

tegnapelőtt 00:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!