Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Van itt olyan fiú/ férfi, aki...

Van itt olyan fiú/ férfi, aki elkezdett táncra járni és ott barátnője lett vagy lánynak/nőnek barátja? Elmeséled hogyan jöttetek össze, ki kezdeményezett stb.?

Figyelt kérdés

júl. 3. 09:16
 1/5 anonim válasza:
nekem még nem volt ilyen, de szerintem az ilyen tánciskolák jó lehetőségek ismerkedésre. Persze az ember ne csak csajozni/pasizni akarjon ott, hanem csak jól érezni magát és akkor már az előbbi is adódhat magától.
júl. 3. 10:03
 2/5 anonim válasza:
Egyet ismerek aki ezzel próbálkozik évek óta. Egyelőre kapufa.
júl. 3. 20:26
 3/5 csókszűzincel válasza:
Ha például 500 nőből egynek jössz be, akkor mennyi tánciskolába kell járni ahhoz, hogy összejöjjön valaki? 10-be? 15-be? Ezért nincs értelme ennek, csak gyakorin szoktak ilyen tanácsokat pufogtatni.
tegnap 10:51
 4/5 anonim válasza:

Ha bárhova azért megy valaki, hogy minden áron összejöjjön valakivel, abból ritkán jön ki bármi jó.


A tánciskola, mint minden más közösség csak egy lehetőség arra, hogy emberek társaságában legyél és ott jól érezd magad, ami közben akár meg is ismerkedhetsz más emberekkel és ebből akár barátságok, párkapcsolatok is születhetnek.


Az viszont egyáltalán nem mindegy, hogy a társaságban normális emberi lényként viselkedsz, értelmesen kommunikálsz, vagy csak nyomulsz minden csajra és semmi más nem érdekel, mint hogy valakivel összejöjj - ami elég hamar átjön a nőknek és ellenszenves is lesz nekik.


Elég sok tánciskolában megfordultam, sok táncost ismerek, közülük sokan jöttek össze ilyen helyeken. Sokan meg nem.


Ugyanúgy, mint minden más emberi közösségnél, az is gyakran előfordul, hogy a tánciskolában kialakulnak kisebb baráti társaságok, akik csak barátkoznak, jól érzik magukat együtt, mindenféle közös programokat szerveznek és valaki ennek révén ismerkedik meg valakinek az ismerősével, akivel aztán összejönnek.


Meg mindenféle egyéb vegyes felállások megtörténnek. A lényeg, hogy légy nyitott, érdeklődő mások iránt, adj lehetőségeket az ismerkedésre és ne akarj minden áron rögtön összejönni mindenkivel.

tegnap 16:42
 5/5 anonim válasza:
Nem velem történt meg, hanem egy haverommal, hogy össze jött egy csajjal és eggyütt voltak vagy 4 évig. Szóval szerintem bármi lehetséges
ma 01:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!