Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Ha a nő kezdeményez, akkor a...

Ha a nő kezdeményez, akkor a férfi egyből elveszti a lehetőséget arra hogy küzdjön a nőért, és már nem is fogja annyira érdekelni?

Figyelt kérdés
Csak mondja nagyon sok férfi hogy az igazi nőért küzdeni kell. Tehàt hogyha egy nő kezdeményez akkor már el is veszti a varázsát az egész?
2021. ápr. 21. 16:59
1 2
 1/16 anonim válasza:
Jó eséllyel egyéjszakás marad a dolog. Lenézik azt a nőt, aki kepeszt a férfiért.
2021. ápr. 21. 17:04
 2/16 anonim válasza:
Szerintem nem érdemes így általánosítani. Lehet így is meg úgy is.
2021. ápr. 21. 17:08
 3/16 anonim válasza:
Alsóbb körökben ezért kinézik a nőt, de normál esetben semmi kivetnivalót nem találnak ebben. A világ változik, az évtizedekkel ezelőtti szabályok nem lesznek örökké érvényesek csak azért, mert sokan abba születtek bele.
2021. ápr. 21. 18:23
 4/16 anonim válasza:
Ha a nő kezdeményez, az jó jel, mert alapból szabály, hogy a nő választ.
2021. ápr. 21. 18:58
 5/16 anonim válasza:

4

Helyesen: a nő választ azok közül, akik érdeklődnek iránta.


Én többet biztos nem fogok kezdeményezni, ez már megvolt, kipipálva.

2021. ápr. 21. 19:01
 6/16 anonim válasza:
Mindenki választ. Aki válogatás nékül rámászik mindenkire, annak ez a választása.
2021. ápr. 21. 19:07
 7/16 anonim válasza:

Szerintem ez egyáltalán nincs így. Rengeteg férfinak kifejezetten imponáló is egy kezdeményezni merő nő aki nem várja a sült galambot hanem lép.


Attól, hogy egy nő kezdeményez nem jelenti azt, hogy könnyű préda. Az ismerkedési fázisban attól még ugyanúgy zátonyra futhat a dolog, ha a férfiben csalódik a kezdeményező nő.


Ez másikért való küzdelem szerintem több értelmű dolog. Én azt a témát, hogy küzdök egy nőért úgy értelmezem, hogy pl képes vagyok leküzdeni 1-2 akadály mint pl a távolság, hogy ritkábban tudunk találkozni vagy várnom kell pár hónapot mert elutazott stb.


Az ismerkedés egy kölcsönös dolog. Nem arról szól, hogy a férfi megpróbálja mindenáron felszedni a csajt, hanem megismerik egymást és utána eltudják dönteni, hogy összeillenek vagy sem.

2021. ápr. 21. 19:11
 8/16 anonim válasza:

Én nem szeretem ha a nő kezdeményez. Akik ezt tették, mind nagyon könnyű préda volt.


Viszont azt szeretem, ha ad jeleket. 😉

2021. ápr. 21. 19:34
 9/16 anonim válasza:
Szánalmas amikor egy nő kezdeményez. De legalább ki lehet őket használni és eldobni. Majd sírnak egy következőnek aki szintén kihasználja majd csak. Hahaha
2021. ápr. 24. 11:09
 10/16 A kérdező kommentje:
9-es. Miért szánalmas?
2021. ápr. 24. 15:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!